Харківському національному університету радіоелектроніки виповнюється 94 роки

25.10.2024 20:43   -

Харківський національний університет радіоелектроніки святкує річницю від дня заснування, цього року вишу виповнюється 94 роки. Історія від будівельного інституту до університету беззаперечно унікальна. Наразі ХНУРЕ є одним з профільних університетів України, в якому основна увага приділяється прикладним інформаційним технологіям та інноваціям. В університеті навчається близько 7 тисяч студентів за різними формами навчання за 46 спеціальностями із 7 галузей знань. Привітав зі святом професорсько-викладацький склад і мер міста – Ігор Терехов.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
ХНУРЕ завжди був вишем, який був фундаментальним у нашому місті. І коли кажуть про місто Харків, то завжди кажуть, що це студенство, що це студентське місто і це дуже в дуже важливо. Незважаючи на всі жахи війни, незважаючи на постійні обстріли, які ми сьогодні маємо, дуже важливо зберегти потенціал, потенціал Харкова, як студентства, як студентського міста, як того міста, в якому є чудові і найпотужніші в Україні виші. І я дуже вдячний сьогодні всім, хто працює, я дуже вдячний всім викладачам, які, незважаючи на все, працюють і надають знання, я дуже вдячний студентам, які теж не покидають місто, не покидають виш і теж отримують знання. Для нас це дуже важливо. Я дякую вам. Я хочу побажати, перш за все, щоб настав справедливий мир, я хочу побажати всім вам гарного настрою, дуже хочу побажати, щоб у ваших родинах завжди був спокій. І, звісно, хочу побажати всім нам, щоб ми якнайшвидше почали і відбудували наше славетне місто, місто-герой Харків. Дякую вам, зі святом!

Університет є постійним партнером у спільних проектах в рамках міжнародних грантових програм Європейського Союзу, Програми розвитку ООН, Британської Ради, НАТО. В університеті працюють близько 100 докторів наук, професорів, 350 кандидатів наук, доцентів. Кращим співробітникам були вручені грамоти та подяки.

ІГОР РУБАН ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВʼЯЗКИ РЕКТОРА ХНУРЕ
94 роки – це не ювілей, але, на наш погляд, чому ми вирішили сьогодні відсвяткувати, тому що університет пройшов дві війни. Університет за час повномасштабного вторгнення зміг зібратися і, дійсно, не втратити свої позиції, тому, я хочу подякувати Ігорю Олександровичу Терехову – міському голові за можливість приймати участь в міських заходах і розвивати і вважаю, що університет радіоелектроніки є, дійсно, потужним колективом, який розбудовувати інфраструктуру ІТ в Харкові. Я вітаю наш колектив. Я дуже вдячний всім, що ми дуже оперативно змогли відновитися під час повномасштабного вторгнення, дійсно, показати, що ми є родина, тому вітаю вас з 94-річчям. Тому дякую, зі святом всіх.

Під час святкової церемонії студенти та випускники університету вітали викладачів та гостей концертними номерами. Під час війни виш працює за змішаною формою навчання. Професорсько-викладацький склад готує інженерів для успішної цифрової трансформації України та світу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР ГНАТЕНКО ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ФІЗИЧНИХ ОСНОВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ
Ну, звісно, робота у нас специфічна. По-перше, ми заряджаємося енергією від нашої молоді, від наших студентів, а у нас студенти дуже активні, вони приймають участь у міжнародних конкурсах і виграють ці міжнародні конкурси. По-друге, в наші часи основний стимул -це передати знання, щоб майбутні покоління працювали в цій галузі, яка широко застосовується.

ВЛАДИСЛАВ КАЩЕЄВ ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВʼЯЗКИ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ХНУРЕ
Наш виш -дуже гарний технічний університет, всі студенти з задоволенням приходять, навчаються навіть якійсь організаційні питання, якійсь заходи, студенти дуже раді сюди прийти в будь-якому випадку, незважаючи на те, що війна і так далі, вони завжди готові прийти. Ми проводимо безліч різноманітних заходів, кіновечори, посвяти, знайомство з університетом, зі студентським сенатом , різні квести, ігри, щоб вони розуміли, що їх студентське життя не втрачено, що ми тримаємо, відновлюємо і вони будуть жити, як жили до війни.

ОСТАННІ НОВИНИ