Харківським підприємцям планують подовжити податкові пільги

27.06.2024 12:28   -

Податкові канікули для харківських підприємців, які тривали два місяці, планують подовжити, зазначив Ігор Терехов під час інтерв’ю журналістам українського видання “Укрінформ”.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це було доручення Президента України під час його поїздки до Харкова. Ми з ним спілкувались. І по ітогам цієї поїздки він дав відповідне доручення Кабміну України, розробили певний план дій. І нам вдалося, знаєте, зробити, казалось би, неможливе. Але сьогодні харківський бізнес,що стосується місцевих податків і зборів, він має ставку 0. Бо вони нічого не сплачують ні по оренді, сплати за землю, що стосується місцевих податків і зборів.

Цей крок було зроблено для підтримки місцевих підприємців, щоб бізнес залишався і працював в Харкові, щоб створювалися робочі місця, зауважив Ігор Терехов.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
І я дуже вдячний сьогодні бізнесу, в переважній більшості якого вони не поїхали з міста, вони працюють. І ви бачите, не зважаючи на обстріли, перебої з електропостачанням, вони працюють. Це важливо сьогодні. Ми маємо сьогодні подовжити ці податкові пільги, що стосується місцевих податків і зборів, і будемо це робити. У нас є домовленості з урядом щодо компенсаторики цих втрат міського бюджету . Це необхідно робити.

І попре те, що Харків під постійними обстрілами, життя тут триває. Місто щодня доглядають комунальники, працюють всі торгівельні майданчики, налагоджена робота соціальної сфери. Діти здобувають освіту. Надаються в повному обсязі медичні послуги. До речі, Харків єдине місто з безкоштовним проїздом у міському транспорті, з безкоштовними обідами.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Звісно нам потрібно в умовах війни робити все, щоб люди почували себе більш менш у комфортних умовах. Щоб вони почували, що є опіка, щоб вони почували, що є все те, що потребує людина для життя . Так, звісно ц нас сьогодні немає можливості попереджати обстріли, унеможливлювати обстріли, бо сьогодні по Харкову прилітають і КАби і шахеди, і с 300 прилітали, тому це реальність сьогодення . Але неможливо так зупинити життя і це не потрібно робити. Потрібно зробити таким чином , щоб була надсучасніші протиповітряна оборона для того, щоб не було таких обстрілів. Але на жаль, сьогодні ще обстріли є. І це накладає певний відбиток на всю діяльність всіх взагалі, і життя людей.

Тож харківська влада намагається сьогодні зробити все можливе, каже Ігор Терехов, щоб місто жило повноцінним життям попри воєнні умови. Стосується це і навчання дітей в укриттях, і роботи бізнесу, і підготовки до наступного опалювального сезону. І найголовніше – закрити небо над містом.

ОСТАННІ НОВИНИ