
З нагоди Дня Науки Національний фармацевтичний університет провів засідання Вченої ради. До зібрання долучився мер міста Ігор Терехов.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже приємно бути тут і дякувати вам за вашу працю, дякувати за виховання наших студентів, за виховання наших дітей. Я дуже хочу, щоб студенти повернулися у наше місто, дуже хочу, щоб вони сиділи тут, навчалися в аудиторіях. Це дуже важливо, так ми з вами переживаємо дуже складні часи, але ми вистояли в дуже-дуже складних ситуаціях. І я впевнений, що ми переможемо, це питання часу.
Науковців привітали з Днем науки. Та подякували їм за сумлінну працю.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
