Кого комунальники шукали у харківській підземці. Стали відомі подробиці

09.11.2023 19:17   -

«Незламний. Робота є!» У Харкові роботодавці шукали собі співробітників. Всі хто завітав на захід мали змогу дізнатися про специфіку та умови праці у тій чи іншій організації та отримали рекомендації щодо співбесіди з роботодавцями. Безліч пропозицій для харків’ян було від представників комунальних підприємств. Місту потрібні ті, хто буде його відбудовувати, ремонтувати мережі, дороги, перевозити містян та робити ще чистішим та впорядкованим.

ОЛЕНА МІНАКОВА МЕНЕДЖЕР ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Комунальному підприємству «Харківблагоустрій» потрібні робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, це у кожному районі міста. Також нам потрібні майстри – це Слобідський район, район аеропорту, Основ’янський, Холодногірський та Шевченківський райони. Також ми ще шукаємо диспетчера у Холодногірський район, тому дуже будемо раді кожному і запрошуємо до нас в команду. У нас гарні умови, ми забезпечуємо спецодягом, у нас хороший технічний парк – засоби малої механізації. Також ми шукаємо трактористів, тому що у нас поповнення технічного парку. І слюсарів-ремонтників автотракторної техніки. І ще потрібен водій вантажного автомобіля. Ми забезпечуємо соціальними гарантіями, офіційне працевлаштування, пільги на комунальні послуги. У нас своєчасна заробітна плата, вона конкурентна на ринці праці, якщо порівнювати нашу галузь. Є матеріальні заохочення, що залежать і від часу роботи, від об’єму роботи. Також це і сезонні фактори. Тому зарплата достойна і ми запрошуємо всіх до нас!

ЄВГЕНІЙ БОСЕНКО НАЧАЛЬНИК НАВЧАЛЬНО-КУРСОВОГО КОМБІНАТУ КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО №2»
На сьогоднішній день є потреба у водіях тролейбусів, водіях трамваїв і в водіях комунальних автобусів. Наш навчально-курсовий комбінат займається підготовкою водіїв тролейбуса і трамвая. І допомагає проходити навчання на водія автобуса комунального господарства. На сьогоднішній день відбувається підготовка є потреба і в водіях. Також є потреба на підприємствах і в слюсарних направленостях – для ремонту рухомого складу, тому що необхідно обслуговувати. На сьогоднішній день на підприємствах електротранспорту є потреба у водіях тролейбуса – близько 100 осіб на обох підприємствах. І водіїв трамваїв необхідно для забезпечення повного випуску рухомого складу – близько 80 осіб. У нас є матеріальна база для підготовки водіїв і ми запрошуємо майбутніх співробітників до нас на навчання та подальше працевлаштування.

ВІКТОРІЯ КИТАЙГОРОДСЬКА ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА СПОЖИВЧОГО РИНКУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дуже важливий захід. Нажаль не в тих умовах, як раніше. Раніше ми це проводили в наших парках, більш масштабніше. Сьогодні це зумовлено війною. Але не зважаючи на все – захід відбувається і це дуже важлива подія. Ми бачимо, що в заході приймає участь дуже велика кількість комунальних підприємств. Тому наше сьогодні завдання – відродити, відбудувати місто. Тримати у такому ж порядку та чистоті. І дуже важливо, щоб всі люди, які повертаються до Харкова і вже повернулися були забезпечені роботою, заробітною платною, належними умовами. Тому ми, як Харківська міська рада підтримуємо такі заходи. І я вважаю, що і в майбутньому буде ще більше учасників цього заходу.

ОСТАННІ НОВИНИ