Конкурс «Кращий дистанційний курс 2024»: відзначено переможців
Учителі завжди крокують в ногу з часом і ніколи не зупиняються на досягнутому. Останні роки система освіти змінилася переважно на дистанційний формат навчання. Але, як зазначають самі педагоги, це не є перешкодою в отриманні знань. Для того, щоб дітям було легше засвоювати матеріал у режимі онлайн, вчителі роблять все, щоб навчання через екран було зрозумілим та цікавим.
В цьому році проведено конкурс на кращий дистанційний курс серед учителів закладів загальної середньої освіти. Освітяни міста представляли свої роботи на конкурс у трьох номінаціях: «Українська література», «Початкова освіта», «Основи здоров’я». Переможцями та лауреатами конкурсу стали 23 педагоги з усіх районів міста.
Сучасними, актуальними і продуктивними визнані розробки уроків Єлизавети Вожжової -учителя предмету «Здоровʼя, безпека та добробут».
ЄЛИЗАВЕТА ВОЖЖОВА ВЧИТЕЛЬ ЛІЦЕЮ №152 ПЕРЕМОЖНИЦЯ У НОМІНАЦІЇ «ОСНОВИ ЗДОРОВʼЯ»
Знаєте, дійсно, це була дуже важка робота, я виклала дуже багато зусиль. Вдячність, що я маю брати участь у таких конкурсах і для мене була велика честь представляти Холодногірський район, представляти Харківський ліцей №152. Мій курс був розроблений для учнів учнів шостих класів на тему « Добробут і підприємливість» і я обрала саме цю тему, бо, на мою думку, зараз дуже важливі навички фінансової грамотності, навички підприємливості і розвивати оці скіли, які будуть необхідні у майбутньому, я думаю, це дуже актуально, тому, я сподіваюся, що цей курс цікавий і, звичайно, він будить корисний.
А ось вивчати українську літературу за допомогою штучного інтелекту незвично та цікаво для дітей. І творчий курс вчителя Ірини Кожухар був удостоєний відзнаки.
ІРИНА КОЖУХАР ВЧИТЕЛЬ ЛІЦЕЮ №16 ПЕРЕМОЖНИЦЯ У НОМІНАЦІЇ «УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА»
Як я посіла перше місце, просто мені допомогла любов до мого предмета і до моїх учнів, оскільки зараз війна, хотілося дітям привнести радість трошки у вивчення предмету і зробити хоча б невеличкий цикл уроків більш цікавими і різноманітними для них. У своєму курсі я використовувала велику кількість саме завдань зі штучним інтелектом і от тема мого курсу була «Календарно-обрядові пісні» і одним, як на мене, найцікавішим видом роботи було створення самостійно веснянки за допомогою штучного інтелекту або різноманітні кросворди, ребуси, тобто таке, знаєте, не таке традиційне, як ми звикли вчити на уроках літератури.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Навчання наймолодших школярів потребує особливої уваги, тому за розробку курсу дистанційного навчання Ірина Твердохвалова також посіла перше місце.
ІРИНА ТВЕРДОХВАЛОВА ВЧИТЕЛЬ ЛІЦЕЮ №62 ПЕРЕМОЖНИЦЯ У НОМІНАЦІЇ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»
Мета конкурсу – якнайкраще застосувати свої вміння та знання, надати можливість дітям дистанційно в наш час, коли виникає така потреба і залишаюсь сам на сам з навчальним матеріалом діти повинні мати якісну освіту. Ну, вправи різноманітні і насамперед я створювала теоретичний матеріал, де дітки знайомляться у вигляді мультяшному, це через те, що вік дозволяє. Із застосуванням, звичайно, новітніх освітніх платформ, яким я дуже вдячна саме завдяки ним створювався цей курс.
Професіоналізм педагогів оцінювали 26 членів журі. Із них доктори та кандидати наук, професори, доценти, старші викладачі Харківської гуманітарно-педагогічної академії та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
ТЕТЯНА ДОВЖЕНКО ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОГО НАВЧАННЯ ХНПУ ІМЕНІ Г. С. СКОВОРОДИ, ЧЛЕН ЖУРІ
Взагалі конкурс дуже чудовий. Чому? Тому, що дистанційний курс і взагалі інформатизація, цифровізація це зараз на часі, ну і штучний інтелект- ті вершини, які ми будемо досягати. Ми зараз повинні знаходити такі методи, форми роботи з дітьми, які будуть поєднувати вас, бо екран нас розʼєднав і зараз це настільки така справа кропітка, щоб поєднати в одне, тому дистанційний курс – це той виклик, який нам допоміг поєднати вчителя з дитиною. Насправді, коли ми виношуємо ці курси, ми зростаємо, зростаємо професійно. Це професійне зростання, це те, що дає нам можливість розуміти, що майбутнє в Україні існує і як канав нині покійний наш ректор – освіта збереже Україну і це правда так.
Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками відзначені, як переможці, так і лауреати, які посіли другі та треті місця, а також самі члени журі. Вітаючи освітян, заступник директора департаменту освіти Валерій Шепель подякував кожному за участь та щоденну працю в умовах війни.
ВАЛЕРІЙ ШЕПЕЛЬ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Я бажаю всім успіху, щоб незважаючи на всі виклики і ризики війни ми знаходили можливість посміхатися, ми знаходили нові креативні рішення, які будуть достойною реакцією на ті умови, в яких ми з вами перебуваємо, бо харківʼяни, дійсно, незламні.
Привітали педагогів та подарували свої виступи і діти – учні Харківського ліцею №152.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові відновлюють гідранти: пожежники отримують надійних помічників у боротьбі з вогнем
- Харківський трамвай №20 змінить маршрут, №3 – не курсуватиме
- У Харкові пройшли різдвяні богослужіння (фото)
- Вулицю Серпову у Харкові пропонують перейменувати: голосування
- Проросійського блогера з Харківщини засудили до 10 років позбавлення волі