Кожна на своєму місці. Представниць різних професій привітали зі святом весни в Харкові (відео)

07.03.2023 20:48   -

Комунальні й соціальні працівниці, лікарі й вчителі, учені й волонтери, – жінки різноманітних професій щодня наближають перемогу Україну. Від перших днів війни вони продовжили працювати в Харкові – місті, що потерпало від нещадних російських бомбардувань. Але саме ці жінки не дали життю в мегаполісі зупинитися. Безстрашних харків’янок, які цілий рік тримали надійний тил, привітали зі святом весни, краси та тепла.

Вони безстрашні, сильні, готові до будь-яких випробувань, і таких жінок у Харкові сотні тисяч. Вони навчають, лікують, будують, відновлюють, забезпечують безперебійну життєдіяльність міста, а найголовніше – щодня наближають нашу перемогу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Чимало харків’янок залишилися в Харкові з перших днів війни. Хтось – продовжив займатися звичними справами, інші – кардинально змінили професії, стали волонтерами. Та кожна весь цей час намагалася робити все, аби підтримати й допомогти місту у важкі хвилини.

ЛЮДМИЛА ЛУЦЕНКО НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ
Учителі завжди сміливі люди, тому кожен із нас у тяжкі хвилини збирається із думками й робить все можливе, щоб Харків був і залишався найкращим містом на Землі. Сьогодні настрій особливий, святковий. І ми всі віримо, що перемога буде за нами.

ЛАРИСА ШЕВЧЕНКО ДИРЕКТОР ШКОЛИ №160
Цей рік для нас, як і для всіх українців, був дуже тяжкий. Ми не виїжджали жодного дня з України. У нашій школі зараз працює Пункт Незламності. І ми вважаємо, що це – наш внесок у нашу перемогу. Сподіваємося на перемогу, вітаємо всіх жінок, військових у тому числі, зі святом весни. І хай скоріше буде мир на Землі.

І попри всі складнощі, які довелося пережити харків’янкам за останній рік, вони залишаються жіночними, життєрадісними й усміхненими.

ОЛЬГА ЗАЙЦЕВА ПРОВІДНИЙ ТЕХНОЛОГ ІННОВАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ
А якщо не сяяти, то як? Якщо всі будуть печальні, то що буде? Знаєте, подібне притягує подібне. Тому давайте сяяти, давайте посміхатися і вірити в найкраще. Весна ж на дворі!

Зі святом весни, тепла та краси харків’янок привітав міський голова Ігор Терехов.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу подякувати всім вам за те, що ви працюєте, за те, що ви робите для Харкова – кожна на своєму місці. Хтось готує для людей, хтось лікує людей, хтось – надає комунальні послуги. Я впевнений, що ми переможемо, я впевнений, що ми будемо відбудовувати наше місто і зробимо його ще краще, ніж воно було до війни. Хочу привітати вас зі святом, побажати міцного здоров’я, щастя.

На честь свята учасниці заходу отримали подарунки та пам’ятні дипломи. А наприкінці – для гостей влаштували святковий концерт.

ОСТАННІ НОВИНИ