Крим та Харківська область: Укрпошта ввела в обіг дві марки-вишивки (відео)

17.05.2024 17:43   -

Укрпошта у День вишиванки ввели в обіг дві марки-вишивки присвячені двом регіонам: Криму і Харківщині. Це нові марки із серії «Українська вишивка – код нації».

ТЕТЯНА ФОМЕНКО ПРЕДСТАВНИК АТ «УКРПОШТА» ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ
На марці у нас представлений елемент «рука в сорочці» з Харківської області з півниками. Півник, як початок нового ранку, схід сонця, початок всього нового, відродження. Дуже символічний зараз. Під час наших подій.

Наразі «Укрпошта» выпустила вже 12 сюжетів із серії «Українська вишивка – код нації». Ту, що присвячена Харківщині офіційно погасили 17 травня.

ІГОР СМІЛЯНСЬКИЙ  ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР АТ «УКРПОШТА»
Дуже приємно бути в нашому героїчному Харкові. Наші марки спочатку війни вони передбачують певні події. Там ми випустили, корабель  потопили, тому, коли ми планували випускати вишиванки до Дня вишиванки, звісно, коли ми обирали Крим і Харків ми звісно чогось могли не знать, але щось передбачали. Тому я думаю, що вишиванка Криму передбачає те, що Крим буде звільнений, а Харків залишиться українським. Тому , коли ми сказали, що ми поки не можемо погасити Крим в Криму, але наші ЗСУ, щось непогано там погасили в Бахчисараї позавчора. Ну і ЗСУна Харківщині героїчно відбивають навалу ворога. Тому сподіваюсь у нас буде привід продовжити харківську серію. І погасити ще багато марок на цю тему.

Кожен блок міститиме 8 марок та купон. Тираж кожного — 800 тисяч екземплярів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР НОВАК ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Я хотів би від імені міського голови подякувати пану Ігорю за таку ініціативу, яка сьогодні відбулася  – погашення чергової марки і дійсно в перші місяці війни, коли була перша серія. Це було дуже символічно . І ми пишаємось тим, що такі ініціативи стосуються саме нашого Харкова, нашої Слобожанщини. Це дійсно код нашої нації. Це такий потужний оберіг – вишиванка. І Слобожанщина має свої традиції. Сьогодні представлені вишиванки, які зробили представники Укрпошти і, знаєте, така потужна підтримка для нас моральна , щоб ми подальше працювали, щоб ми своєю працею працювали на Перемогу . Я впевнений, що це буде. І хочеться побажати, щоб це було якнайскоріше і якнайшвидше.

ОСТАННІ НОВИНИ