Лекарства и моющие средства – вот каким должен быть стратегический запас – Комаровский
Якщо ви більше знаходитись вдома, тим самим доречі дотрумуючись правил введеного в країні карантину, якщо немає контакту з людьми, то у вас і менше шансів заразитися на коронавірус. Але обмежити себе повністю у всьому таки не вийде. А тому, кажуть фахівці, треба знати і дотримуватися елементарних правил гігієни.
Особливо, кажуть фахівці, після того, як побували у місцях загального користування, бо підхопити вірус, таки можна, щоправда, за умови, якщо доторкнутися поверхні, на якій він є, а потім перенесли його на слизові оболонки. .
Євген Комаровський практикуючий лікар
Да, на дверной ручке, на кнопке этого лифта может быть вирус. Что нужно сделать чтобы произошло заражение. Вы должны взяться рукой за эту ручку, нажать пальцем на эту кнопку. Как вы заразитесь? Вы должны эту руку засунуть в глаз, в нос или в рот, почесать. Что вы дальше должны сделать в первую очередь? Правильно. Помыть руки, минимум, минимум, 20 секунд минимум контакт рук с мыльной водой. Короче говоря, минимизируйте общение с соседями, гуляйте больше на свежем воздухе и больше мойте руки, мойте руки и обеспечивайте воздухообмен. Собственно говоря это и всё. И этого более чем достаточно, чтобы не заболеть.
Тож серед, так би мовити стратегічних запасів, каже доктор Комаровський перед усім повинно бути мило. Переконаний, не слід піддаватися паніці, створювати ажіотаж і скупляти все, спустошуючи полиці магазинів. У резерві мають бути обов"язково миючізасоби та ліки, які необхідні постійно. .
Євген Комаровський практикуючий лікар
Солевые растворы, чтобы не было соплей, сосудосуживающие капли в нос, скорее всего, понадобятся, сосательные таблетки просто для симптоматического облегчения боли в горле. Собственно говоря, всё. Конечно, если в доме малыши, конечно же нужны средства для пероральной регидратации. Кто не знает, что это такое, давайте учиться в конце концов, это надо закупать, это надо иметь в доме, это самое главное. Никакой особой волшебной таблетки я вам посоветовать не могу. Запасайтесь обязательно моющими средствами, мыло, ребята, мыло важнее любой гречки, на это обращаю ваше внимание. И опять так ребята, нормальная стирка при высокой температуре убивает всё что шевелится.
Ну а найголовніше при ознаках захворювання звертатися до лікарів. Так, згідно статистики, більше 80% людей переносять цей вірус легко і людина одужує повністю, без будь-яких наслідків. Але є і важкі форми, що як правило, супроводжуються серйозними проблемами із загострення захворювань, які вже мають місце і цілої низки ускладнень. А тому, каже Комаровський, зволікати не слід, особливо, якщо з'являються небезпечні симптоми – задишка, болісний сухий кашель, затруднене дихання, бо це вже вимагає організації інтенсивного спостереження і допомоги.