Лето – пора ангин и обострений сердечно-сосудистых болезней. Врачи советуют изменить привычный режим дня
Влітку звичну поведінку треба змінити, переконують медики. Зокрема, варто перейти на легкий раціон харчування аби вберегти власне здоров'я. Причина в тому, що саме у жаркі дні обмінні процеси в організмі вповільнюються на п'ять-десять відсотків. Тож треба менше або взагалі не вживати смажену, копчену та жирну їжу. А ще обов'зково пити більше води.
Валентина Нагорна лікар-кардіолог, терапевт, кандидат медичних наук
Идет потеря жидкости, испаряется при повышенной температуре воздуха, идет повышенное потливость и вместе выходят полезные для организма минералы. Поэтому питьевой режим для здорового человека полтора-два литра и минеральные воды исключаются, потому что их нужно пить в рациональной режиме по назначению врача. Поэтому обычная вода питьевая, морсы, компоты с добавлением фруктов, то есть витаминные напитки.
Літо, каже Валентина Нагорна, пора ангін. Тож потрібно в міру вживати холодне. А ще треба звернути увагу на кондиціонери. Вмикати їх наповну небезпечно, температура надворі та у приміщенні має відрізнятись на кілька градусів. Також у жаркі дні лікарі радять зменшити фізичні навантаження, душ приймати не льодяний, а теплий. Крім того, влітку особливо страждають люди з серцево-судинними хворобами та неврологією. Тиск постійно змінюється тож організм чутливий до змін у погоді.
Валентина Нагорна лікар-кардіолог, терапевт, кандидат медичних наук
Если не придерживаться определенных правил – это риски. Если больные сердечно-сосудистые, неврологические заболевания, то, естественно, это риск обострения или осложнений, даже серьезных осложнений и инфарктов, инсультов. Если человек здоровый, то это риск получить какую-нибудь проблему, которая может принести урон здоровью и может создать определенные проблемы со здоровьем в дальнейшем.
Проте головне, каже Валентина Нагорна, знати у всьому міру. Особливо корисний влітку – це відпочинок на природі та поблизу водойм.