Маленькі харків’яни зібрали допомогу для ЗСУ (відео)

03.11.2022 15:46   -

«Якщо кожен допоможе – Україна переможе» Довкола цієї ідеї, що стала гаслом акції на підтримку Збройних сил України, об’єдналися школярі Холодногірського району. Навіть ті, яких війна розкинула різними містами країни та світу. Діти своїми руками робили сувеніри, листівки та готували солодощі, щоб допомогти воїнам.

КОСТЯНТИН УЧАСНИК АКЦІЇ «ЯКЩО КОЖЕН ДОПОМОЖЕ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ»
Ми випікали печиво, робили браслети, сердечка. А кошти, які ми получали ми отримували, ми пересилали для воєнних. І кожен, хто може своїми силами, наприклад, волонтерством. Це перший крок до Перемоги. Ми – харків’яни, ми знаємо, що ми переможемо. Та буде Україна. Для наш це важливо, тому що це для нас як наша мати ми повинні її оберігати, допомагати їй.

ДАША УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ «ЯКЩО КОЖЕН ДОПОМОЖЕ, – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ»
Наши военные – самые хорошие. Они большие молодцы, что защищают нашу Украину. Они самые хорошие. Украина, героям слава.

МИРОСЛАВА УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ «ЯКЩО КОЖЕН ДОПОМОЖЕ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ»
Я плела браслети, оберіги та дуже багато з бісеру. Для мене це було дуже важливо тому, що це допомога ЗСУ, які оберігають нас та не хочуть, щоб вороги до нас прийшли. Чого бажають діти такого віку як я?! Вони бажають, щоб закінчилась війна, і жити в мирі і не боятися.

ВІКТОРІЯ СІЛЬЧЕНКО ВЧИТЕЛЬКА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Діти дуже сильно змінилися. Діти стали дуже дорослими. Вони слали більш відповідальними. Вони розуміють, що зараз така складна ситуація і вони тримаються, вони навчаються. Вони бажають цього. Тобто вони розуміють, що своєю такою невеличкою працею , вони все одно допомагають і наближають допомогу. Так, їм дуже складно, але вони дорослі, хоч вони і малесенькі.

Всі учасники акції це окремий батальйон маленьких миротворців Харкова. За час доброї справи, діти змогли зібрати більше ста тридцяти тисяч гривень. Всі кошти, вилучені з продажу сувенірів, малеча передала українським захисникам. Військові зворушені. Притискаючи до грудей коробку, ледь стримують емоції від вчинка харківських дітей.

СЕРГІЙ МЕЛЬНИК НАЧАЛЬНИК ХАРКІВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ГАРНІЗОНУ БРИГАДНИЙ ГЕНЕРАЛ ЮСТИЦІЇ
Знаєте, реально в душі таке йде тремтіння. І на очах виступали сльози, я їх ледь стримав, бо треба було сказати пару слів вдячності нашим героям, які спочатку війни знаходяться тут в місті Харкові, навчалися і продовжують навчатися під авіаударами, під ракетними обстрілами, під артилерійськими обстрілами. Вони об’єдналися, вони змогли зробити те, що вразило військових до такого відчуття, що знаєте…. Я знаю, що з такими дітьми, з таким поколінням ми однозначно переможемо. Перемога буде близькою. І наша країна буде передовою країною в світі. Це однозначно.

Ідея дітей, допомогти тим, чим вони можуть і що вони вміють, вразила всіх. Тому справа кожного дорослого, вважає мер, зробити все можливе, щоб маленькі харків’яни більше ніколи не чули вибухів і змогли гуляти і досягати своїх успіхів у мирному українському Харкові.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Пройдут годы вы станете взрослыми, но я уверен, что это время всегда будет у вас в памяти. А те эмоции, которые вы подарили нам взрослым, нашим героическим военным, знаете, они незабываемые. Поэтому, сегодня я всех вас, ваших родителей хочу поблагодарить. Родителей за то, что вы воспитываете настоящих харьковчан, будущее города Харькова – украинского, нашего любимого города. Вас, потому что вы – настоящие харьковчане. И я уверен, что будущее города Харькова в надежных ваших руках. Спасибо вам!