Міжнародна корпорація надасть допомогу. Харків підписав угоду про співпрацю з компанією-партнером

17.08.2022 18:53   -

Харківська міськрада уклала меморандум про співпрацю із зарубіжною компанією IBM. Її представники пояснили, що, згідно документу, безоплатно надаватимуть місту необхідне програмне забеспечення й допомагатимуть з післявоєнною розбудовою Харкова. А також наголосили, що місто може разраховувати на їхню довгострокову підтримку.

Безоплатне надання програмного забезпечення, IT- сервісів, а також – допомога в післявоєнному відновленні міста. Усе це Харків отримуватиме від компанії-партнера IBM. Відповідний меморандум про співпрацю між нею та Харківською міськрадою вже укладений. Як відзначив мер Ігор Терехов, наразі для міста вкрай важлива допомога від надійних партнерів, з якими вдасться працювати довгостроково та обмінюватися досвідом, технологіями й підвищувати якість надання цифрових послуг для харків’ян. У свою чергу представники компанії підкреслили, що готові допомагати місту всім необхідним, поки Україна боротиметься з російським агресором.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Сейчас мы занимаемся тем, что имплементируем программное обеспечение для управления активами, объектами и ресурсами в сфере ЖКХ. Ведь тотальное разрушение жилого фонда привело к тому, что нам нужно просчитать все расходы, связанные с восстановлением, ремонтами и реконструкциями жилого фонда и инфраструктуры. Сегодня мы сделаем еще один шаг в будущее. Это соглашение предусматривает наше дальнейшее сотрудничество в процессах восстановления города Харькова. Благодаря вам и другим нашим международным партнерам мы привлечем передовой опыт и отстроим наш город.

Загалом, за попередніми данними, внаслідок ворожих обстрілів у Харкові зруйновано близько чотирьох тисяч житлових будинків, сотні шкіл і дитсадочків. Також постраждали медзаклади, адмінбудівлі та соцустанови. Без житла, додав Терехов, залишилися близько ста п’ятдесяти тисяч містян.