Можливі нещасні випадки попереджено! Що сталося у Холодногірському районі

23.11.2023 18:29   -

Проїзд автівок тут наразі не такий як завжди, його дещо уповільнено. Причина – аварійні роботи. Це одне з перехресть Холодногірського району, і саме під ним проходить каналізаційний трубопровід. Він вийшов з ладу. Просів ґрунт та асфальтобетон. Тож на перехресті могла трапитися не одна аварія. Все попереджено!

ВЯЧЕСЛАВ ЯЗИКОВ НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ З РЕМОНТУ МЕРЕЖ КАНАЛІЗАЦІЇ КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
В результаті тривалої експлуатації мережі сталося руйнування самопливного трубопроводу діаметром 400 мм на глибині 4 метри. Роботи виконуються у важких геологічних умовах. Пов’язано з тим, що водо насичені ґрунти та піщані ґрунти. Також проїжджа частина. На даний час виконується кріплення стін котловану на глибині 3,5 метри. Нам ще потрібно відпрацювати півметра до нашого трубопроводу. Надалі буде заміна аварійної ділянки, ну і зворотна засипка з відновленням дорожнього покриття. Виконання аварійних робіт не впливає на споживача. Встановлена перекачка, пробка. Люди користуються послугами, воду не відключили.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР ЗУЄВ НАЧАЛЬНИК ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ДІЛЬНИЦІ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
З початку року ми прочистили 20 кілометрів каналізаційної мережі гідродинамічним способом. Замінили 70 каналізаційних колодязів. Виконали аварійні перекладки 400 метрів в районі. Ведуться постійно роботи з аварійних ситуацій. Ми постійно працюємо 24/7. Наші мережі готові до експлуатації в зимовий період.

ОСТАННІ НОВИНИ