Ми можемо зробити так, щоб Харків процвітав – амбітна молодь міста

28.06.2024 17:39   -

Відбулось засідання третьої сесії Молодіжної ради при Харківському міському голові IV скликання, на якому підбили підсумки роботи, продемонстрували здобутки та результати за цей період.

На сьогодні про молодіжну раду Харкова знають не тільки в нашому місті, а й далеко поза його межами. Завдяки постійній комунікації та обміну досвідом з молодіжними радами інших регіонів, ми змогли побудувати партнерські відносини в регіонах України та вивести молодіжну раду на міжнародний рівень.

Харків завжди був студентською столицею України, і це беззаперечний факт, таким він і буде, зауважив Ігор Терехов, виступаючи перед молоддю. Саме від молоді залежить майбутнє міста і України, зазначив він.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я впевнений, що багато з вас будуть працювати в майбутньому і в муніципалітетах нашого міста і в органах державної влади. І це, насправді, дуже добре. Бо ви пройшли дуже непростий шлях і проходите його, перебуваючи у Харкові. Дійсно, війна змінила дуже багато в нашому житті, дуже багато вашому житті і прийнятті, знаєте, тих цінностей, які є сьогодні у нас. І я впевнений, що у вас – чудове майбутнє, бо та витримка, та небайдужість, яка є у вас, дорогого коштує. І я дуже дякую вам за те, що ви робите.

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики та участь у соціально-економічному розвитку Харкова найактивніші хлопці і дівчата були відзначені Подяками харківського міського голови.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Молодь є рушійною силою міста, впевнені студенти. Тому в кожному вищому навчальному закладі створені молодіжні ради, робота яких спрямована на розвиток усіх навичок молоді. Проводиться багато різноманітних заходів, форумів, розповідає голова молодіжної організації одного з університетів Харкова.

ОЛЕСЯ МАРЧЕНКО ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХНЕУ ІМ. С. КУЗНЕЦЯ
Щоб молодь, дійсно, могла доносити людству, своїм батькам, викладачам в університеті, в школах вчителям, що ми дійсно можемо щось змінити, що ми дійсно маємо вплив. І не дивлячись на усю ситуацію в нашій країні, в нашому місті, ми можемо розвиватися, ми дійсно можемо працювати , дійсно можемо взагалі викладатися, витрачати наш час , наші сили, аби просто Харків процвітав. 00:50))
Робота Молодіжної ради відкрита і прозора, говорять її члени. Будь яка молода людина – активна та амбітна, може запропонувати свої ідеї, долучитися до реалізації проектів, а також стати частиною команди.

АНАСТАСІЯ ТОКАРЕНКО ЧЛЕН МОЛОДІЖНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Ми беремо безпосередню участь у заходах молодіжної ради і також популяризуємо їх серед молоді нашого вищого навчального закладу. Ми дуже раді, що проходили заклади і офлайн. Це молодіжний форум, який пройшов. У нас дуже багато студентів брали участь у цьому заході. Це було дуже класно, креативно. І також круглі столи, які проходять, і з участю міста, і мера міста. І це можливість для молоді бути відкритим, не соромитись задавати питання напряму урядовцям нашого міста і отримувати відповіді.

Каденція Молодіжної ради четвертого скликання прийшлася на найскладніший період історії Харкова. Це час початку віцни. Та члени ради не склали свої повноваження, а активно долучились до волонтерської діяльності.

АНАТОЛІЙ БЕССОНОВ ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ХАРКІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ЧЕТВЕРТОГО СКЛИКАННЯ
Ми на початку організували сбір коштів на підтримку малечі. Наш офіс перетворився на гуманітарний хаб і до сьогодні там не проходять засідання молодіжної ради. Там ліки, там підгузки. Ну, все, щоб забезпечити волонтерський рух. Ми не зупинилася на виключно гуманітарній історії, ми повернулися до проектної діяльності. Із таких масштабних проектів, які були організовані молодіжною радою нашої каденції, це є форум. Де ми зібрали усі молодіжні ради України і молодіжні ради Польщі. Ми обмінялись лосвідом. Ми поспілкувались. І домовились, що після закінчення військової агресії будемо робити спільні проекти.

Сьогодні на рахунку молодіжної ради четвертого скликання купа успішно реалізованих проектів та зроблених добрих справ. Та вже з липня почнеться робота з формування когорти депутатів, які складуть нову молодіжну раду.

ОСТАННІ НОВИНИ