Малювати, ліпити, розвивати моторику та пізнавати цікаве. Все це в одному місці тепер можуть робити діти, і головне, що й ті, які мають особливі потреби. У політехнічному інституті створили, так званий, простір для творчості, дослідництва та пізнання.
Марина Порошенко дружина Президента України
Стартував всеукраїнський проект "Арсенал ідей – Україна" , який з часом буде розповсюджений по всій Україні. Він передбачає постійно діючі освітні платформи, на базі яких будуть поєднані і наука, і мистецтво, іновації. Саме головне, що цей простір адаптований для людей з інвалідністю.
У спеціальних аудиторіях для дітей передбачені інтерактивні лекції. Також тут є цілий комплекс з активними іграми для різних вікових груп.
Євген Сокол ректор національного технічного університету "ХПІ"
Я хочу перш за все висловити велику вдячність за те, що ви розпочали цей проект у Харківській політехніці, оскільки більше десяти років ми займаймося інвазивною освітою. За цей час ми вже більше 122 студентів підготували, двадцять чотири яких в ліжку і вони не мають можливості рухатися. І я, безперечно, вдячний голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній, бо завдяки її підтримці ми можемо багато зробити.
Зроблять спеціальний графік, каже Євген Сокол, згідно з яким сюди приїжджатимуть на екскурсії діти з області. Цей проект, кажуть волонтери, надвичайно важливий. Особливо для дітей з інвалідністю.
Вікторія Склярова автор проекту "Екскурсії без обмежень"
Тут є сенсорні, тактильні і різні речі. І коли ми будемо створювати екскурсії без обмежень для людей з проблемами зору, проблемами слуху, з проблемами руху – ми обов'язково будемо заводити їх сюди.
Графік роботи інтерактивного простору – з понеділка по п’ятницю з десятої години ранку до шостої вечора .