На місці ракетного удару в центральній частині Харкова тривають відновлювальні роботи (відео)

04.01.2024 16:26   -

Роботи їм тут ще вистачить надовго. На місці недавнього «приліту» у центральній частині Харкова продовжують працювати міські комунальники. У кожного свій фронт робіт, про конкретні строки поки ніхто не говорить, бо пошкоджень тут доволі багато.

БОГДАН ДОЛИНА ДИРЕКТОР КП “ХАРКІВСПЕЦБУД”
На сьогоднішній день ми закрили майже всі контури в даному будинку. Залишилась одна квартира, там люди забирають свої речі і потім ми її зашиємо. І почались роботи по покрівлі. Тут 1 920 метрів квадратних покрівлі, які повністю зруйновані. На сьогоднішній день ми спільно з МНС, спільно з волонтерами розбираємо цю покрівлю. Потім будемо її відновлювати. Я сподіваюсь у найкоротші терміни, але це більше місяця, це так точно. 

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

БОГДАН ДОЛИНА ДИРЕКТОР КП “ХАРКІВСПЕЦБУД”
Загалом по Шевченківському району було пошкоджено більше 2 000 вікон і десь близько 33 покрівель. Уже усі покрівлі так чи інакше досліджені і зараз починаємо їх відновлювати. Де це можливо – робимо аварійні роботи, на цій адресі та на адресі поруч – необхідно буде виконувати поточний ремонт покрівлі. Вікна забиваються зараз OSB, щоб у ці будинки можна було подати тепло. Потім люди звертаються в «ДІЮ» – людям виділяють кошти і на ці кошти люди закупають вікна. Це десь більше 30 будинків. Плюс сьогодні був «приліт», ще пару будинків потрапило під обстріл. Там теж повипадали вікна, там вже люди працюють. 

ОСТАННІ НОВИНИ