На одній із станцій метрополітену Харкова відкрили ще один клас “метрошколи” (відео)

27.11.2023 19:44   -

Їх стає все більше. І кожного разу до них долучаються, як старші, так і зовсім маленькі. Це все про учнів «метрошколи». Відсьогодні кількість учнів унікального харківського проекту «метрошкола» знову зросла. На одній зі станцій підземки запрацювали додаткові класи. Вони стали своєрідними філіями двох навчальних закладів Салтівського та Київського районів. Ось старшокласники вивчають історію України.

ІРИНА ТАРАСЕНКО НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХМР
Навчаються учні різних класів, але попит був безпосередньо на середню ланку дітей і на старшу. Тому тут будуть навчатися діти від 5-го до 11-го класу. Для дітей старшокласників обрані для навчання в офлайн форматі саме ті предмети, що виведені як обов’язкові під час тестування, тобто Національного мультипредметного тесту. А це українська, це математика і історія України. Для середньої школи, це також базові предмети – це українська мова, математика та чи англійська чи історія, це вже на вибір закладу, на вибір класу. Навчання здійснюється у дві зміни. Наразі новий відкритий кабінет розподіляють Київський та Салтівський район. На першій зміні будуть навчатися класи Салтівського району, на другій – класи Київського району. Тобто сьогодні ви бачили десятикласників, які вперше прийшли після такого довгого періоду навчання, їх змінять п’ятикласники 164-ї школи Київського району.

ІРИНА ТАРАСЕНКО НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХМР
Наразі на 5 станціях метрополітену обладнані 19 приміщень і навчається 205 класів 2 087 дітей. Кількість дітей і кількість класів зросла в порівнянні з 4 вересня, коли ми відкривали метрошколу. Певна доля скептицизму дійсно була, не всі довіряли, вірили, що буде. Але наразі попит батьків виріс, слухи про те, що метрошкола справді дає і комунікацію дітям і навчання офлайн пішли по місту і батьки виявили бажання. Це ідея Харківського міського голови дуже подобається батькам і потреба виросла. Збільшилась кількість класів, збільшилась кількість приміщень і дітей відповідно.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРИНА МАТИ УЧНЯ МЕТРОШКОЛИ
Я, як мати, була налаштована позитивно, тому що я розуміла, що я працюю і я не зможу в повній мірі дати своїй дитині ту інформацію, яку він повинен отримати з першого класу. Тому я розглядала метрошколу як добрий та надійний варіант. І не помилилася з цим вибором тому що моїй дитині дуже подобається. Не кожен вміє навчити читати і писати, ну ми намагаємося, но те, як це зроблять вчителі, це буде надійніше, бо в них є досвід! А ми так, знаєте, як допомога у цій справі. Тому моїй дитині дуже подобається. Якщо тепер і одинадцятий клас, то я б залюбки відправила і старшого.

АРТЕМ БАТЬКО УЧЕНИЦІ МЕТРОШКОЛИ
Та хороша штука! По-перше діти навчаються не онлайн, а офлайн – живе спілкування, їй це подобається. Та і метрошколи круче зробили ніж звичайні школи. Тут вони і граються і займаються. І додатково – гуртки і все, що завгодно. І плюс вони в безпеці! Я, як батько, задоволений!

ОСТАННІ НОВИНИ