«Нададуть Харкову все, що потрібно вже зараз». ВООЗ готова допомогти з покращенням рівня медицини в місті

14.07.2023 17:48   -

За час повномасштабної війни російські окупанти зруйнували в Харкові понад 50 медзакладів. Під обстріли потрапляли лікарні, поліклініки та інші установи. Попри це, констатують представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, у місті продовжують надавати якісну допомогу пацієнтам різного віку та з будь-якими діагнозами.

ЯРНО ХАБІХТ ГОЛОВА БЮРО ВООЗ В УКРАЇНІ
Навіть сьогодні ми прокидалися під декілька повітряних тривог, але система охорони здоров’я працює. І ми бачимо, що харківські працівники роблять надможливе для того, щоб зберегти систему, для того, щоб відновлювати систему охорони здоров’я та допомагати людям.

Ба більше, у Харкові не чекають на закінчення війни й вже відновлюють потрощені будівлі. Однак, продовжують партнери, розуміють, що допомога від міжнародної спільноти все ж потрібна. Саме тому приїхали до мегаполісу, аби дізнатися, яку підтримку мають надати першочергово.

ЮРІЙ СОРОКОЛАТ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Первый блок – это, конечно, помощь новорожденным, роженицам и родильницам. Второй пункт – это помощь детскому населению. Тертий – помощь взрослому населению, как поликлиническое, так и стационарное. И, с другой стороны, помощь такую разбить еще на два направления – это усовершенствование материально-технической базы в лечебных учреждениях. Это я имею в виду восстановление разрушений и улучшение прибывания там пациентов.

Серед головних потреб, додав Юрій Сороколат, забезпечення міських медзакладів препаратами та ліками. А от заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан акцентує: крім відновлення зруйнованих об’єктів та надання матеріально-технічної бази, встигли розглянути питання і щодо надання спільної допомоги громадянам.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Розмова йшлася про відновлення, про відновлення здоров’я тих людей, які проходять війну. І це стосується і військових, і людей, які живуть у зоні бойових дій, і дітей, які проходять цю страшну війну. Є домовленості про співпрацю, про партнерські відносини, які обов’язково нададуть місту Харкову все те, що нам потрібно вже зараз. Тому ми задоволені цією зустріччю і ми маємо велику надію на гарні перспективи і думаємо, що все буде гаразд.

Представники ВООЗ резюмували: тепер мають детальніше обговорити озвучені потреби, аби вже найближчим часом розпочати співпрацю з містом за визначеними напрямками.

ОСТАННІ НОВИНИ