"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

“Нафтогаз” должен вернуть в госбюджет 45 млн.евро, выписанной себе премии – Олег Ляшко

Повернути 45 млн. євро премії вимагає від керівництва «Нафтогазу» Олег Ляшко. Політик каже, чиновники не мали права виписувати собі премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі, адже Україна досі не отримала компенсації від Росії – тільки мільярдні витрати. Також Ляшко обурюється непрозорим режимом функціонування «Нафтогазу» та захмарними зарплатами у відомстві, які можуть сягати 3 мільйонів на місяць.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Отримувати мільйонні зарплати в країні, де більшість українців отримують копійчані зарплати і пенсії – це аморально. Ще й премію собі нарахували 45 мільйонів євро. По курсу гривні це 1 мільярд 300 мільйонів гривень премії. Покажіть мені будь-яку світову корпорацію, яка нараховує премії в такому космічному обсязі за обов`язки, які вони повинні виконувати. Якщо газовий договір 2009 року поганий, дак ви його зобов’язані оскаржувати.
 
Крім того політик вимагає не продовжувати контракт з Андрієм Коболєвим та притягти його до кримінальної  відповідальності.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Я вимагаю від Гройсмана не підписувати, не продовжувати контракт із головою «Нафтогазу», поки Коболєв не поверне з офшорів мільярд 300 мільйонів гривень, які вони вивели в якості премії. Я вимагаю від Генеральної прокуратури порушити проти Коболєва кримінальну справу. Вони незаконно вкрали, залізли в кишені до українців. І повинно бути звільнено все керівництво "Нафтогазу".
 
Збільшення видобутку власного газу та справедливе ціноутворення тарифів, переконує народний депутат, дозволить здешевити  вартість газу і покращити його якість. 
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Сьогодні людина платить останні гроші за комуналку і все одно холодні батареї, під одіялами одягнуті лежать, сплять, тому що немає грошей платить, бодяжать газ, холодні батареї. Тому наведення порядку із ціноутворенням на газ, щоб йшов український газ, щоб була справедлива ціна на газ, щоб не більше 20% доходу платили за комуналку. все, що вище – за рахунок державного бюджету, щоб компенсували через субсидії. Не може людина 2000 гривень получати пенсію і 4000 гривен платити за комуналку.