«Нам не вистачало цієї атмосфери». Харків’яни про перевтілення станцій метро (відео)

17.11.2023 18:24   -

Харків повільно, але впевнено занурюється у новорічну атмосферу. Станції метрополітену продовжують прикрашати святковою ілюмінацією. «Наукова», «південний вокзал», «майдан Конституції» та «Університет», це ті станції підземки, що будуть до грудня оформлені, аби харківяни незважаючи ні на що відчували свято новорічних та різдвяних див. На «Університеті» в холі теж тривають відповідні приготування.

ЮЛІЯ
Я сьогодні зранку побачила пост, що тут вже прикрашають все і поставили ялинку і я могла зараз піти пішки з Архітектора Бекетова, – мені потрібно туди на майдан Конституції, але я вирішила спеціально в метро, щоб я побачила. Відразу посмішка з’являється і не знаю, – у мене настрій піднявся, покращився. Мені здається, що це круто, коли можна хоча б у метро зробити таке свято. І я думаю, що будуть якійсь концерти також. Будуть виступи ближче до свят тут.

ОЛЬГА
Мені дуже не вистачало цієї новорічної атмосфери. Тому, що це уже який рік не маємо нормального нового року. І звичайно емоціно це втомлює. І на мою думку, зараз хлопці там на фронті вони якраз боряться за те, щоб ми мали можливість робити якійсь свята. Робити собі якийсь трішки маленькі радощі в цьому житті. Тому, я вважаю, все доречно, звісно, без якихось там великих помпезних святкувань. Але ось такі маленькі радощі, щоб люди йшли, раділи, відчували якийсь новорічний вайб, новорічний настрій, мене це порадувало.

Оформлення станцій у Харкові проводять в нічний час, так, аби не заважати руху метрополітену та пасажирам. Дизайнери обіцяють завершити монтаж ілюмінації до свята Миколая, що відзначатимуть вже через кілька тижнів – 6 грудня.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ПОЛІНА
Вообще, чесно говоря не очень чувствуется, что уже прошел год целый и что вообще Новый год наступает скоро уже. Вообще не чувствуется.

ОКСАНА
Будемо святкувать. Все, що відбувається, те відбувається, а життя іде, тому будемо святкувать. Будемо купувати подарунки, готувати новорічний стіл, а шо робить. Це позиція – жити потрібно, бо життя триває. Те що підростають онуки, те що скоро зима, те, що ялинку встановлюють, те , що Харків живе і процвітає всупереч всьому, – це і надихає.

НАТАЛІЯ
У мене позитивний. Я вірю в Перемогу. Сьогодні День студента міжнародний. Я викладач, ми вітаємо всіх студентів, харків’ян, всю спільноту викладацьку з цим святом. І віримо в Перемогу, допомагаємо нашим воїнам.

АННА
Дуже гарний настрій, особливо, якщо прикрашено все. Мрієм, як і всі , – миру, мирного неба над головою. Спокою дуже хочеться і стабільності.

ОСТАННІ НОВИНИ