«Нам треба підіймати науку». Харківський університет розповів і показав свої надбання (відео)
Найкращі надбання та досягнення харків’янам продемонстрував Каразінський університет у форматі своєрідної експозиції. В такий спосіб ВИШ відсвяткував День науки. Головне гасло цього заходу, показати відвідувачам, що наука – це цікавий і такий багатогранний світ, який і є тією рушійною силою для розвитку цивілізації.
АНАТОЛІЙ БАБІЧЕВ ПРОРЕКТОР З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА
Сьогоднішня наука, в тому числі нашого університету, працює на перемогу, адже це не лише соціально-гуманітарні дослідження, алей фахова робота науковців і медичного напрямку. Це і нові кістки і нові моделі лікування людей, і нові протоколи лікування, які і на основі західних протоколів ми вдосконалюємо, враховуючи нашу ситуацію. Це і фізики, хіміки, які сьогодні працюють на обороноздатність нашої країни.
Українській науці зараз важко, кажуть каразинці,але всупереч війні, кожен, хто входить до наукової спільноти, докладає максимум, щоб і далі прогресувати.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ІГОР СЕРЕДА ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИКИ ТА ФІЗИКИ ПЛАЗМИ ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА
Взагалі всій країні важко, а науці тим паче. Оскільки при блекаутах працювати було неможливо. Бо північний корпус університету не працював, на П’ятихатках теж. Тому всі експериментальні дослідження були поставлені на паузу. Але ми поступово починаємо відновлюватися, запускаємо наше устаткування. Продовжуємо працювати, а шо робити. Нам діватися нікуди. Нам треба підіймати науку.
МИКИТА ШЕВЕЛЕВ СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ РАДІОФІЗИКИ, БІОМЕДИЧНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА
Актуальна у нас задача, – розробка нових методів та алгоритмів для передбачення великомасштабних катастроф. Таких як землетрусів, ураганів, циклонів. Зараз ми досліджуємо, наприклад, турецький землетрус, що стався у січні цього року. Також досліджуємо великомасштабні явища і вчимося передбачати, але поки це в далекому майбутньому – ядерні вибухи на великих відстанях.
СЕРГІЙ БЕРЕНДА ДИРЕКТОР «ШКОЛИ БІЗНЕСУ» ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА
Сьогодні з’явилися абсолютно нові можливості, а особливо йдеться про онлайн, яке дає і має велику кількість своїх переваг, так і недоліків. Звісно, що офлайн навчання сьогодні просто неможливо, але деякі моменти, як от сьогоднішній захід, ми намагаємось реалізовувати. Тому це великий плюс, бо люди скучили за офлайн заходами,і вони залюбки приходять до нас. Тому це і виклик одночасно і він робить нас сильнішими. І ми адаптуємось до цього і йдем далі. А дивіз нашої школи бізнесу – «на крок попереду».
ДЕНИС ЧУДАК СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ ХІМІЇ ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА
Хочеться, щоб наука в Україні вийшла на новий, інший рівень. Щоб вона була більш популяризована. Бо ми не придаємо їй належне значення, яке вона має посідати в нашому житті. Тому я сподіваюсь, що після Перемоги все це буде тільки налагоджуватися і ми будемо мати ті умови як у європейських країнах. Бо наші науковці дуже цінуються за кордоном за рахунок своїх розумових здібностей.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Харків це інтелектуальне місто. Місто науки, місто майбутнього. Тому все у ваших руках. Все залежить від вас. І хочу вас усіх привітати і хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, добрих досягнень і найшвидшої Перемоги. Слава Україні!
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові затримали водія з неприпустимою кількістю алкоголю в крові
- Мер Харкова Ігор Терехов розповів, яким буде місто після війни
- Футбольна магія: у Харкові завершився дитячий турнір «WhiteBIT Superleague»
- У Харкові продовжують працювати у напрямі розвитку бізнесу
- У Німеччині 26-річного харків’янина засудили до ув’язнення