Не можна проїхати по вулиці Олега Громадського: стала відома причина

19.09.2023 19:40   -

Вона не проїзна. Виключення – для багатотонної техніки, що її відновлює. Радує те, що це тимчасова необхідність. На ремонт стала вулиця Олега Громадського, що у Слобідському районі. Підготовчі роботи шляховики закінчили – тож час стелити новенький асфальтобетон.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час проводиться ремонт вулиці Олега Громадського на ділянці від вулиці Табірної до вулиці Молочної. Дана ділянка була в дуже жахливому стані, бо близько знаходиться Кінний ринок і багато вантажівок їздить сюди. На даній ділянці дороги було зроблене фрезерування в необхідних місцях та укладання вирівнюючих шарів асфальтобетону. Протяжність даної ремонтуємої ділянки близько 450 метрів. Буде встелено більше 4 000 квадратних метрів асфальтобетону.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Також наше підприємство проводить ремонтні роботи на тротуарах по вулицях Архітектора Альошина, вулицях Волонтерській та Петра Григоренка. Також проводимо роботи з ремонту внутрішньо квартальних доріг по вулиці Косарєва та Івана Каркача і на інших вулицях нашого міста. Роботи вистачає. Робимо так, щоб тротуари та дороги були в гарному стані.

ОСТАННІ НОВИНИ