Незламні випускники Немишлянського та Індустріального районі вирушили у доросле життя (відео)

21.06.2024 12:40   -

Позаду 11 років навчання, попереду – доросле життя. Та навіть вже зараз вони довели, що не тільки молоді та амбітні, а вже сильні та незламні, як їх рідне місто, місто-герой Харків. У Немишлянському районі відбулись випускні вечори. Урочисте свято об’єднало разом самих випускників, їхніх педагогів та батьків.

БОРИС ВИПУСКНИК-2024
Всі шкільні роки мені запам’ятались дуже теплими. Це, мабуть, були найкращі роки в моєму житті. Я познайомився з багатьма чудовими людьми, в мене було багато неймовірних вчителів. І я завдячую всім вчителям, які мене вчили, з такими яким я став яким я є. Я вважаю, що моя школа найкраща і моє місто є так самим незламним, найкращим. І я планую своє життя планую жити і працювати тут заради Харкова і розвивати моє місто!

МАРІЯ ВИПУСКНИЦЯ-2024
Шановні випускники, я бажаю вам успіху, того, щоб ви втрачали надію, що ви впораєтесь з цими своїми труднощами, які у вас є. Нічого страшного в цьому немає, не нервуйте! Нічого такого страшного тут нема. Вітаю вас зі святом, бажабю всього самого найкращого!

ДІАНА ВИПУСКНИЦЯ-2024
Я вважаю нашу школу найкращою оскільки всі наші всі вчителі дають не тільки базу знань але і дають нам самовпевненість, надихають на самореалізацію, досягнення мрій, тому, я думаю, я буду згадувати звісно. Бо вони зробили наш клас більш дружнім. І тому ми всі, як це сказати, у нас такі дружні стосунки і я думаю, що нам всім запам’ятаються ці 11 років.

МАРИНА МАТИ ВИПУСКНИКА-2024
Попри все хочу побажати дітям йти за своїми мріями, досягати успіху і перемагати!

Всі найкращі випускники Немишлянського району, були відзначені Харківським міським головою під час урочистостей.

Зірковий гість, вокальні, танцювальні номери, виступи педагогів та самих винуватців заходу – випускників, так вітали незламних у Індустріальному районі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АЛІНА ВИПУСКНИЦЯ-2024
З одного боку це дуже круто тому що для мене відкривається світ зовсім інший – доросле життя, а з іншого боку я прощаюся зі своїм дитинством. Шановні випускники, бажаю не загубитися в цьому житті і щоб ви завжди пам’ятали шкільні роки тому що це незабутній час!

АНАСТАСІЯ ВИПУСКНИЦЯ-2024
Варто сказати, що шкільні роки вони для всіх нас найкращі. Тому що ми всі ще діти але потроху починаємо дорослішати. Це запам’ятовується досить надовго. Ці миті для мене досить хвилюючі. Дуже хвилююсь через вступ до вищих навчальних закладів, як і кожен абітурієнт, я думаю. І хотілось побажати моїм колегам, випускникам – вдалого складання НМТ, перш за все, вступу до омріяного ВИШу та здійснення всіх мрій та планів.

ПОЛІНА ВИПУСКНИЦЯ-2024
Шановні мої випускники, мої однолітки, мої однокласники, я бажаю вам знайти себе, відшукати те, що ви хочете для цього життя, свої плани, свої мрії. Щоб ви знайшли свій шлях і прямували по ньому і він не був тернистим для вас!

ЮЛІЯ ГОРБУНОВА КЛАСНИЙ КЕРІВНИК ВИПУСКНОГО КЛАСУ
Звичайно сумно і дуже болісно відпускати дітей але це і радісний момент, бо я пишаюсь своїм результатом, я вболіваю за кожного свого учня. У нас є і медалісти і учні, які досягли успіхів у спорті, різних олімпіадах. Я пишаюся кожним із них і щиро бажаю всім, ну по-перше, миру, по-друге, здоров’я. Такого актуального вступу до омріяного ВИШу і, звичайно, знайти себе у цьому житті, обрати професію і, найголовніше, бути людиною з великої літери. Це те, чому ми намагалися навчати наших дітей!

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Щира вдячність і щира подяка вам наші дорогі вчителі. Ви навчили наших дітей і цей багаж їм буде дуже потрібен у дорослому житті. Звісно щирі слова подяки батькам, бо ви виховали найкращих дітей. (овации) І звісно привітання вам наші дорогі випускники. Так, на вашу долю вже випало дуже багато випробувань але ви незважаючи на жахи війни вчилися. І ви зробили це! Я хочу побажати, щоб на вашому життєвому шляху були тільки радості, я хочу побажати вам мирного неба. Я хочу побажати, щоб у вас в житті все склалося. І я хочу побажати всім нам якнайшвидшої перемоги! Слава Україні і слава нашим випускникам!

ОСТАННІ НОВИНИ