Об’єкти водопровідного господарства Харкова забезпечують генераторами (відео)

12.10.2023 17:45   -

Водопровідні насосні станції Харкова підготовлені до зимового періоду, звітують на підприємстві “Харківводоканал”. Замінена запірна арматура, електро та насосне обладнання, здійснена перевірка роботи механізмів.

ОЛЕКСАНДР ЧЕРНЯЄВ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ АРТЕЗІАНСЬКОГО ВОДОПРОВОДУ ТА НАСОСНИХ СТАНЦІЙ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Це дає можливість нашим водопровідним насосним станціям более плавне керування тиску на виході. Це позволяє зменшити кількість аварійних ситуацій та тих заходів, які вони потребують на зовнішніх мережах. Також нашим підприємством ведеться робота по установки альтернативних джерел електропостачання на водопровідних насосних станціях.

Такими джерелами є мобільні дизельні  електростанції.

ОЛЕКСАНДР ЧЕРНЯЄВ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ АРТЕЗІАНСЬКОГО ВОДОПРОВОДУ ТА НАСОСНИХ СТАНЦІЙ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Генератори у нас встановлені на більшості водопровідних насосних станцій. На тих насосних станціях, які виділені , як основні водопровідні споруди під час роботи довготривалої відсутності електропостачання. Там генераторами ці станції оснащені.

Це дасть змогу під час незапланованих аварійних ситуацій або довготривалих відключення ектропостачання у місті запускати насосні станції і тримати оптимальні режими роботи, необхідні для забезпечення мешканців Харкова мінімальними об’ємами води.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

З огляду на виклики минулого року, каже Олександр Черняєв, сьогодні відпрацьовані алгоритми дій щодо кожної ймовірної ситуації. І в залежності від різних чинників, за необхідності , насосні станції міста будуть переведені на дизельні генератори.

ОСТАННІ НОВИНИ