ОБСЕ поможет Харькову в борьбе с гендерными проблемами
Насильство в сім'ях. Дискримінація за статевою ознакою. Порушення прав людини. Вирішенням цих проблем в Харкові займається спеціально створений гендерний комітет. Сьогодні на засіданні були присутні іноземні гості, представники ОБСЄ.
Лана Ачкар представниця Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ
До вересня ми повинні підготувати перелік рекомендацій, порад, розроблених на основі існуючого досвіду, аби покращити ситуації у місті, щоб Харків вийшлов на міжнародний рівень у питаннях захисту прав людини.
А ще представники всесвітньої організації планують досліджувати досвід Харкова в сфері захисту прав людини та боротьби із гендерними проблемами. Знайомство розпочалось на засіданні комітету. Представники мерії розповіли закордонним гостям, які механізми подолання тих чи інших проблем існують у Першій столиці. Особливо зацікавил ОБСЄ унікальна система Єдиної соціальної мережі.
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення
В вопросах формирования гендерной политики мы, как орган местного самоуправления, не представляем себе эту работу и сферу управления вообще без сотрудничества с представителями громады в лице общественных организаций. Общественные организации помогают городской власти принимать правильные решения и управлять жизнью территориальной громады наилучшим образом.
Взаємодія влади, громадських організацій – це прогресивна, сучасна стратегія боротьби із наболілими проблемами, впевнені у мерії. І цьому повчитись у Харкова можуть і європейські міста.