Одеса виділила кошти на оборону Харкова (відео)

22.05.2024 17:51   -

36 мільйонів гривень виділяє Одеса на потреби військовим, які боронять Україну на Харківському напрямку. На ці кошти будуть придбані дрони та РЕБ оснащення. Про таке рішення одеських депутатів повідомив мер Одеси Харківському міському голові Ігорю Терехову під час позачергового сесійного засідання.

ГЕННАДІЙ ТРУХАНОВ ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Коли ми побачили ситуацію на Харківщині, у Харкові, то образу зібрались депутатськими фракціями, обговорили спроможність нашого бюджету і самі запропонували допомогу.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже вдячний вам за ту підтримку, яку ви оказуєте нашому місту, починаючи з початку війни. Так, сьогодні Харків переживає дуже важкі часи, бо кожного дня ми знаходимось під обстрілами. І тіруйнації, які є у місті, вони, насправді, жахливі. Але ми тримаємось, ми обов’язково вистоємо і дуже цінуємо вашу підтримку. Хочу сказати, що наші військові, славетні військові боронять нашу землю, захищають і місто Харків і всю Україну. Я чудово розумію, що Одеса теж потерпає від обстрілів, слідкую за тим, що коїться в Одесі. І бачу скільки горя, скільки руйнацій принесла російська федерація Одещині, І Одесі. І у такі скрутні часи ми повинні бути разом. І до початку війни наші міста завжди були друзі. Ми тісно спілкувалися, ми допомагали один одному. І тоді були такі гарні часи. Зараз ми переживаємо скрутні часи, але ми разом, і це дуже важливо. 

Ігор Терехов зауважив, що кожного дня спілкується з командуючими ЗСУ, які відбивають ворога на харківських кордонах, тож добре розуміється на їхніх потребах, і допомога Одеси нашим військовим наразі дуже на часі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми теж виділяємо кошти кожного дня, підкреслюю, кожного дня ми перераховуємо на рахунки військових частин допомогу фінансову. І сьогодні, дійсно, я дуже вдячний тому, що ви теж будете приймати рішення щодо підтримки військових частин, які боронять Україну і боронять Харківщину.

ОСТАННІ НОВИНИ