Ось це так подарунки. Що отримали школярі пільгових категорій Харкова на Новий рік (відео)

28.12.2023 18:10   -

Сучасні, швидкі, потужні для якісної освіти. В переддень Нового року школярі пільгових категорій отримали комп’ютерну техніку для навчань. 1 500 ноутбуків для 184 закладів освіти Харкова – від міжнародних партнерів фонду ООН (ЮНІСЕФ). Сертифікати на техніку отримали директори навчальних закладів.

ЮЛІЯ ГАПЛЄВСЬКА ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ №152
Нелегкі часи зараз в Україні, але, незважаючи ні на що, турбота про дітей – це найголовніше завдання усіх дорослих. Харків вже другий рік навчається дистанційно і багато дітей потребує девайсів для навчання. Особливо це стосується багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, яких прихистив Харків. Завдяки співпраці нашого міста з міжнародними організаціями сьогодні ми маємо можливість отримати ноутбуки для навчання, для дітей. 
ОЛЬГА ЗАДОРОЖНА ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ №144
Ми всі дорослі розуміємо, що для кожної сучасної дитини наявність сучасних ноутбуків, гаджетів – це зв’язок с зовнішнім світом. І цьогорічна акція, яка вже реалізована в місті Харкові є надзвичайно важливою для дітей, які конче цього потребують. Кожна дитина і кожна родина розуміє, що вона не залишилась наодинці з цією проблемою. І, звичайно, слова вдячності Ігорю Олександровичу за розуміння цієї проблеми. Ми знаємо, що питання освіти завжди є пріоритетом в нашому місті, і всім, хто підтримав цю акцію.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЯНА ЧЕРНІГІВСЬКА ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ №46
Незважаючи на всі складнощі сьогодення, на те, що нашу школу зруйновано, найбільша кількість учнів нашого ліцею навчається в «Метрошколі». Всі інші діти здобувають освіту онлайн і дуже потребують такої техніки. Ми щиро вдячні – і батьки, і діти, і всі освітяни нашим міжнародним партнерам і меру Харкова Ігорю Терехову. Не дивлячись ні на що Харків попереду!

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже знаково, що під час новорічних свят будемо дарувати нашим дітям ноутбуки, це дуже потрібно. Дуже потрібно, щоб вони гарно навчалися. Хочу сказати, що сьогодні дуже потребують ноутбуків 5 700 школярів, які навчаються у нашому місті. Сьогодні перша така партія – це 1 500 ноутбуків, які ми будемо роздавати дітям. Роздали їх директорам шкіл і вони будуть передавати дітям. Будемо сподіватись, що у наступному році отримаємо ще ноутбуки і будемо видавати їх дітям.

ОСТАННІ НОВИНИ