Свою чотирилапу черепахову з білим кішку на прізвисько Машка пенсіонер Михайло Губський привіз до пересувної ветклініки на стерилізацію. Довго не наважувався з дружиною це зробити, але є причини, ділитися пенсіонер.
Михайло Губський пенсіонер, господар тварини
Причина та, что когда она гуляет, она два раза в год рожает котят – четыре, пять. Девать некуда, жалко уничтожать. И решили стерилизовать из-за этого.
Така ветдопомога на колесах від міського притулку для тварин працює не перший рік. Машина виїжджає тричі на тиждень – у п'ятницю, суботу та неділю у різні точки Харкова. Веткабінет обладнаний всім необхідним для проведення діагностики захворювань, а також хірургічних операцій з використанням електрокоагулятора. На базі веткабінету за рік можна виконати 1250 операцій тваринам.
Олена Лаптій головний ветлікар міського притулку тварин
Как правило, этот ветеринарный кабинет рассчитан на жителей частного сектора и тех людей, которым трудно доставить животных в клинику. Это собаки из частного сектора, закрытые территории, промзона, стоянки, гаражные кооперативы, садоводческие товарищества и так далее. Осуществляем мы достаточно широкий спектр услуг: это вакцинация, а так же хирургия. Как правило, это стерилизация животных, популяризация стерилизации животных в нашем городе.
Ознайомитися з графіком роботи виїзної ветклініки міського притулку для тварин можна на офіційному сайті КП, додає Олена Лаптій. І нагадує всім власникам хатніх тварин про необхідність весняної вакцінацію їхніх улюбленців.
Олена Лаптій головний ветлікар міського притулку тварин
Заражение бешенством домашнего животного может происходить, когда вы хоть раз выехали за город. Очень часто пенсионеры посещают дачу в летний период и там же проживают на даче. Животное может заразиться при контакте с мышей, ёжиком или другим представителем дикой фауны, которые могут заходить из лесов на дачные участки. Поэтому ежегодно вакцинируйтесь от бешенства. Это снизит риски заражения таким заболеванием, которое в дальнейшем неизлечимо.