Підготовка до зими: у Харкові тривають ремонтні роботи на мережах холодного водопостачання

04.07.2024 17:18   -

У Немишлянському районі Харкова тривають ремонті роботи на мережі холодного водопостачання. Аварійні бригади КП «Харківводоканал» замінюють зношену ділянку трубопроводу в одному із будинків району.

ІОЛАНТА ДИКА НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ З УПРАВЛІННЯ ПО ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННЮ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Замінюємо трубопровід холодного водопостачання – це більше 60 погонних метрів. Ці роботи дуже об’ємні, тому ми їх виконуємо не за один день, у кілька етапів. Вже на сьогодні прокладений трубопровід, заранее повішені об’яви за те, що не буде води. І робимо перепідключення нового трубопроводу до системи водопостачання цього будинку. На цей рік у нас заплановано 37 об’єктів, на сьогодні виконано 17, що составляє 60%. Також головна задача на сьогоднішній день – підготувати наші системи до зимового періоду. у нас на районі 484 системи. На сьогодні підготовлено 331 – це складає 64%. Це головна задача, щоб в зиму ми увійшли впевнені, що все у нас буде добре – буде вода і буде працювати каналізація. Тому наші працівники, нашої дільниці, кожного дня прикладають багато зусиль для того, щоб в наших будинках були сухі підвали, була вода, працювала каналізація, щоб наші люди почували себе вдома комфортно і було всім затишно.

І окрім планових робіт на дільниці, звітують комунальники, виконують також і заявки, що надходять від містян. На день таких може бути кілька десятків. А що ж ремонтних робіт по всьому місту – продовжується підготовка до опалювального сезону 6 100 будинків комунальної власності.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ МЕРЕЖ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Станом на сьогодні 3 560 будинків – це близько 59-60% в кожному районі, там різний план, будинки вже підготовлені до експлуатації. В цих будинках ми виконуємо ревізію запірної арматури на системі холодного водопостачання, обстежуємо і перевіряємо весь трубопровід, усуваємо аварійні ситуації, аварійні ділянки міняємо на ситемі водовідведення. Крім того, плануємо і виконуємо ремонтні роботи в більш великих масштабах. В цьому році нами заплановано в 540 будинках виконати поточні ремонти по заміні трубопроводу холодного водопостачання та водовідведення. Станом на в 339 будинках ми роботи закінчили, близько 18 км трубопроводу вже замінили. Всього на протязі року плануємо замінити близько 38 км.

Також комунальники просять харків’ян у разі виникнення аварійної ситуації звертатись за номером 15-33. А тих містян, що планують надовго покидати свої домівки прохають відключати воду у квартирах. Це потрібно для того, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій.

ОСТАННІ НОВИНИ