Північна Салтівка отримує світло. Стало відомо, які вулиці на черзі освітлення (відео)

12.10.2023 10:03   -

Сюди все більше повертається харків’ян. Назад, додому, до своїх рідних домівок. Північна Салтівка, один з найбільш постраждалих мікрорайонів, попри всі складнощі сьогодення, оживає. Тут навіть ввечорі почало з’являтися звичне для всіх освітлення вулиць. Ось як тут у мікрорайоні «Північна-4».

ІГОР РУСКО НАЧАЛЬНИК ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ КП «МІСЬКСВІТЛО»
Роботи проводились десь 3-4 тижні. Було зроблено дуже багато роботи. Було дуже багато пошкоджень. Ми замінили 9 опор, десь близько 900 метрів повітряної мережі. 14 світильників. Це те, що замінено на нові. Та було відновлено загалом 5,3 кілометри повітряних та кабельних мереж і відновлено роботу 120 світильників. Працювало щоденно дві бригади, дві автодрабини. Також де було необхідно кроновані дерева. Ці роботи було проведено для того щоб відновити освітлення та мешканці Північної Салтівки-4 почували себе комфортно.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР РУСКО НАЧАЛЬНИК ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ КП «МІСЬКСВІТЛО»
З початку року стан мереж у Київському районі був десь на 50% зруйнований. Було проведено дуже багато роботи і зараз вже працює зовнішнє освітлення десь 80-81%. Було відновлено 120 кілометрів мереж. На зараз не працює 60 кілометрів мереж та близько 3 000 світильників, це тільки у Київському районі. І це вже капітальні роботи, це дуже забагато коштує. Ми відновили у цьому році освітлення на 90% у селищі П’ятихатки. 4/5 селища Жуковського. «Північну-4», освітлення Манжосового Яру. 522-й мікрорайон загалом увесь. Також зараз ведуться роботи на «червоній лінії» Північної Салтівки. Тут зовсім нові мережі тягнуться та монтуються, тому що попередні були зруйновані вщент. Це буде вулиця Леся Сердюка, вулиця Наталі Ужвій та Дружби народів. Це перший етап, надалі плануємо зробити вулицю Метробудівників та вулицю Гвардійців Широниців. 

ОСТАННІ НОВИНИ