По вулиці Ощєпкова не ходили тролейбуси та пригальмовували автівки. Стали відомі причини

26.09.2023 19:29   -

За відновлення цього перехрестя скаже спасибі багато харківських водіїв. Бо покриття тут було не з кращих, воно тут пішло хвилями, а місцями і ямами. Все це про перетин вулиць Ощєпкова та Танкопія. Зараз над відновленням дорожнього одягу тут працюють міські шляховики.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час проводяться ремонтні роботи на перехресті вулиці Ощєпкова та вулиці Танкопія. Дана ділянка була в дуже в жахливому стані, були дуже ви-сокі колодці підняти нова каналізація не робила. Ну і дуже жахливий стан самої проїжджої частини. Тому було прийнято рішення відновити дане пере-хрестя. На даному перехресті були виконані роботи з вирівнюючих шарів асфальтобетону. Також зараз ми складаємо верхній шар асфальтобетону. Дана ділянка довжиною близько 200 погонних метрів та площею близько 2 500 квадратних метрів. Буде укладено близько 300 тон асфальтобетону.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Так також наше підприємство проводить відновлювальні роботи на місцях розриттів інших комунальних служб по всім районам міста. Це такі вулиці, як Полтавський шлях, провулок Титаренкіський, вулиця Шульженко, вулиця Пермська, проспект Перемоги, вулиця Ахсарова та інші вулиці нашого міста. Це теж необхідний напрямок роботи, який наше підприємство виконує.

ОСТАННІ НОВИНИ