Почали повертатися люди. Історія відновлення зруйнованої багатоповерхівки на Північній Салтівці (відео)

16.11.2023 10:21   -

Частина цього будинку нова. Її заново відтворили харківські будівельники. Цій багатопід’їзній дев’ятиповерхівці, що на Північній Салтівці дісталося кілька разів. «Прильоти» були доволі серйозні. В конструктиві, наче у пирозі, повиривало кілька шматків. А також наскрізні діри завглибшки в кілька поверхів. На додачу пожежа.

СТАНІСЛАВ САВЧЕНКО ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
В результаті влучань у будівлю було зруйновано покрівлю, технічний поверх, стінові панелі. Частково були зруйновані машинне відділення, вхідні групи. Майже 100% вікон були зруйновані зовсім. Було влучання у квартиру через стінову панель. Були зруйновані плити перекриття. Перед тим, як розпочати демонтажні роботи були проведені роботи з експертами, які дали висновок, які плити треба демонтувати. В процесі демонтажу було вивезено 500 тон будівельного сміття.  

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СТАНІСЛАВ САВЧЕНКО ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Після закінчення демонтажних робіт ми розпочали відновлювати покрівлю, щоб не було затікань далі по квартирам. Після того, як закінчили покрівлю перейшли до руйнувань, що були в квартирах. Заливали заново плити перекриття, відновлювали стінові панелі. Штукатурили, підсилювали металоконструкцією. І так потроху конструктив будівлі було відновлено на 100%. Зараз триває процес оздоблювальних робіт – фарбуємо, штукатуримо в під’їздах. Також штукатуримо, утеплюємо та фарбуємо фасад. Частково встановлені вікна в під’їздах та квартирах. В будинку є опалення, вода, газ, світло. Частина мешканців повернулася в свої квартири. А ми продовжуємо свою роботу.

ОСТАННІ НОВИНИ