Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району

22.06.2026 18:44   -

561 випускник, із яких 41 — зі свідоцтвом з відзнакою, а також переможці інтелектуальних, спортивних і творчих змагань. У Холодногірському районі Харкова відзначили свято випускного. Привітати юнаків та дівчат зі знаковою подією прийшли батьки, педагоги та представники міської влади.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я хочу побажати вам усім, усім нам, щоб ані ви, ані ваші діти не знали ніколи жахів війни. Щоб нарешті настав мир і щоб ми разом відбудовували наше славетне місто, місто-герой Харків. Дякую вам, пишаюсь вами, слава вам, слава Україні!

Під час урочистостей міський голова нагородив найуспішніших учнів пам’ятними медалями та подякував батькам і педагогам за підтримку дітей у непростий час.

Батьки зізнаються: шлях до випускного був непростим. Пандемія, дистанційне навчання та повномасштабна війна стали серйозними випробуваннями для дітей і дорослих.

АЛЬОНА МАТИ ВИПУСКНИКА ЛІЦЕЮ №13
Переживати те, що вони постійно займаються онлайн, це не те навчання, якого нам хотілося б. Але все одно — наші діти молодці, вони закінчили школу, отримали вже атестати, тому життя далі йде!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Самі випускники говорять: попри всі труднощі, шкільні роки залишили багато теплих спогадів. А можливість зібратися разом на святі стала особливо цінною.

НІКАН РОХАНІ-ШАХОВ ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №18
Я дуже бажаю всім однокласникам знайти себе у цьому житті. Я дуже дякую всім вчителям, які виховують дітей під обстрілами, під повітряними тривогами. І особлива вдячність — Харківському міському голові за те, що, попри цю жахливу війну, ми, як випускники, можемо відчути хоч трішечки цього мирного життя й отак відсвяткувати.

Для класних керівників цей день також сповнений емоцій. Вони проводжають своїх учнів у доросле життя та щиро вірять у їхнє майбутнє.

ДАР’Я НІКОЛАЄВА КЛАСНИЙ КЕРІВНИК 11-Б КЛАСУ ЛІЦЕЮ №87
Один відомий філософ колись сказав: «Per aspera ad astra» — «Через терни до зірок». У наш непростий час це дійсно дуже важливо. Вірю в кожного із учнів! Хочу їм побажати реально йти вперед своїм шляхом, бути успішними, ніколи не зупинятися на своєму шляху, йти тільки вперед і пам’ятати про свій ліцей, звичайно!

Попереду на випускників чекають вступна кампанія, нові знання та перші професійні кроки. Але сьогодні вони прощаються зі школою, дякують учителям і батькам та роблять ще один важливий крок назустріч майбутньому.

ОСТАННІ НОВИНИ