Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
561 випускник, із яких 41 — зі свідоцтвом з відзнакою, а також переможці інтелектуальних, спортивних і творчих змагань. У Холодногірському районі Харкова відзначили свято випускного. Привітати юнаків та дівчат зі знаковою подією прийшли батьки, педагоги та представники міської влади.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я хочу побажати вам усім, усім нам, щоб ані ви, ані ваші діти не знали ніколи жахів війни. Щоб нарешті настав мир і щоб ми разом відбудовували наше славетне місто, місто-герой Харків. Дякую вам, пишаюсь вами, слава вам, слава Україні!
Під час урочистостей міський голова нагородив найуспішніших учнів пам’ятними медалями та подякував батькам і педагогам за підтримку дітей у непростий час.
Батьки зізнаються: шлях до випускного був непростим. Пандемія, дистанційне навчання та повномасштабна війна стали серйозними випробуваннями для дітей і дорослих.
АЛЬОНА МАТИ ВИПУСКНИКА ЛІЦЕЮ №13
Переживати те, що вони постійно займаються онлайн, це не те навчання, якого нам хотілося б. Але все одно — наші діти молодці, вони закінчили школу, отримали вже атестати, тому життя далі йде!
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Самі випускники говорять: попри всі труднощі, шкільні роки залишили багато теплих спогадів. А можливість зібратися разом на святі стала особливо цінною.
НІКАН РОХАНІ-ШАХОВ ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №18
Я дуже бажаю всім однокласникам знайти себе у цьому житті. Я дуже дякую всім вчителям, які виховують дітей під обстрілами, під повітряними тривогами. І особлива вдячність — Харківському міському голові за те, що, попри цю жахливу війну, ми, як випускники, можемо відчути хоч трішечки цього мирного життя й отак відсвяткувати.
Для класних керівників цей день також сповнений емоцій. Вони проводжають своїх учнів у доросле життя та щиро вірять у їхнє майбутнє.
ДАР’Я НІКОЛАЄВА КЛАСНИЙ КЕРІВНИК 11-Б КЛАСУ ЛІЦЕЮ №87
Один відомий філософ колись сказав: «Per aspera ad astra» — «Через терни до зірок». У наш непростий час це дійсно дуже важливо. Вірю в кожного із учнів! Хочу їм побажати реально йти вперед своїм шляхом, бути успішними, ніколи не зупинятися на своєму шляху, йти тільки вперед і пам’ятати про свій ліцей, звичайно!
Попереду на випускників чекають вступна кампанія, нові знання та перші професійні кроки. Але сьогодні вони прощаються зі школою, дякують учителям і батькам та роблять ще один важливий крок назустріч майбутньому.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





