Прапор Харкова буде в Далласі, штат Техас: у міста – ще один партнер (відео)

07.02.2024 12:21   -

Харків та Даллас, штат Техас, США тепер міста-партнери. Відповідну декларацію підписали мери обох міст в онлайн форматі. У найближчі місяці команди очільників міст розроблять програму співпраці.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це дуже знакова подія. Хочу подякувати вам всім за цю церемонію, і за підготовчу робочу. Я хочу, щоб ми дуже серйозно працювали згідно цієї угоди. Щоб наші команди розробили план дій, і покроковой план дій. Які перші кроки ми будемо робити разом,  як ми будемо вибудовувати наші відносини, як допомагати один одному, як ми будемо діяти спільно в дуже багатьох напрямках. Тому я вважаю, що пройде деякий невичкий час і ми зробимо план дій і будемо покроково рухатися.

ЕРІК Л. ДЖОНСОН МЕР ДАЛЛАСУ, ШТАТ ТЕХАС, США
Даллас і Харків дуже добре підходять один одному. Обидва міста – це міста надзвичайного зростання, процвітання та стійкості. У мене є ідея. У Даллаській мерії є кімната прапорів. В цій кімнаті знаходяться прапори народів та націй, які приїжджають у Даллас. Я хочу запропонувати меру, щоб ви надіслали до нас прапор вашого міста, ми у свою чергу надішлемо вам наш прапор. І зроблю виключення з наших правил, і прапор вашого міста, міста Харків буде знаходитись у цій кімнаті протягом усього часу поки триватиме війна. І ми з вами відзначимо кінець війни, ви приїдете до нас, і ми разом опустимо цей прапор.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми обов’язково якнайшвидше передамо наш стяг. І будемо дуже вдячні за вашу ініціативу. І ми після нашої перемоги звісно я буду мати можливість подорожувати до Сполучених штатів, до Далласу, і звісно приїду до вас і ми разом зробимо те, що ви сказали. Зі свого боку теж дуже прошу вас передати нам ваш флаг і ми теж будемо мати можливість розмістити його у нашому музеї, який у нас є і ми будемо пишатися тим, що у нас перебуває ваш стяг.

ОСТАННІ НОВИНИ