"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими

YouTube video player

У великому місті безпека на дорогах складається з безлічі деталей. Одна з них — дорожня розмітка. Саме вона допомагає водіям орієнтуватися в потоці транспорту, а пішоходам безпечно переходити проїжджу частину. Особливо актуально це для Харкова, де щодня дорогами користуються тисячі людей та автомобілів.

Цього літа комунальники продовжують масштабне оновлення дорожньої розмітки. Роботи тривають як удень, так і вночі. Розмітку та інші елементи організації дорожнього руху наносять на магістралях, проспектах і вулицях усіх районів міста. Для цього використовують сучасну спеціалізовану техніку, яка дозволяє виконувати роботи швидко та якісно.

ВАДИМ БАБКІН НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ РОЗМІТКИ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Цього року ми наносимо розмітку вдень на пішохідних переходах, вночі — пішохідні переходи та осьові лінії. Наразі ми знаходимося в Київському районі, де бригади КП «Шляхрембуд» наносять розмітку за допомогою машини «Хофман» безповітряним способом. На сьогодні близько двох третин міста ми вже відфарбували. Плануємо до Дня міста виконати загальний обсяг робіт, а потім почати роботи з поновлення, бо через навантаження на великих проспектах нам доводиться проводити нанесення двічі на рік. Роботи проводяться задля забезпечення безпеки.

Щодня на вулицях міста працюють спеціалізовані бригади. Особливу увагу приділяють пішохідним переходам, осьовим лініям та іншим важливим елементам організації дорожнього руху. За словами фахівців, оновлення розмітки є одним із важливих чинників зменшення аварійності та підвищення безпеки для всіх учасників дорожнього руху.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАДИМ БАБКІН НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ РОЗМІТКИ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Роботи проводимо задля підвищення безпеки дорожнього руху та пішоходів. Зараз багато людей у місті та автівок. І для того, щоб усі мали безпечні умови, ми працюємо у дві зміни.

Втім, виконувати роботи доводиться в непростих умовах. Окрім постійної загрози обстрілів, комунальники стикаються і з недотриманням правил дорожнього руху окремими водіями.

ВАДИМ БАБКІН НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ РОЗМІТКИ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Під час проведення робіт з нанесення розмітки ми доволі часто стикаємося як із безпековою ситуацією через збройну агресію, так і з тим, що деякі водії порушують правила дорожнього руху і заїжджають безпосередньо в зону проведення робіт, чим створюють небезпечні умови для наших працівників як вночі, так і вдень. Проте навіть у таких умовах ми продовжуємо виконувати свою роботу задля наших людей.

У комунальному підприємстві наголошують: оновлення дорожньої розмітки триватиме й надалі. Адже навіть під час війни місто має залишатися комфортним і безпечним для своїх мешканців. Саме тому дорожники щодня працюють над тим, щоб пересування Харковом було максимально зрозумілим і безпечним для водіїв та пішоходів.

ОСТАННІ НОВИНИ