Професія для людей з великим серцем. В Харкові привітали соцпрацівників зі святом (відео)

31.10.2023 17:47   -

Вони обрали шлях милосердя, добра, допомоги нужденним. Люди з великим серцем, наповненим любов’ю до ближніх. Соціальних працівників Харкова привітали з професійним святом.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви, насправді, серце міста, міста Харкова. І ви рятуєте людей. Рятуєте, бо піклуєтесь о людях, бо ви турбуєтесь за них. Важко, я розумію, наскільки важко, особливо під час війни. Дійсно, було важко і до війни, і це я розумію. Але сьогодні вдвічі, втричі важче, але так необхідно, бо дуже багато людей похилого віку залишилось у місті. Вони потребують вашої підтримки, вашої турботи. Дуже багато дітей залишилось без батьків, і теж ваша підтримка, і ваша турбота їм вкрай необхідна. Я дуже вдячний вам за цю місію, яку ви несете нашим людям, нашим харків’янам.

За самовіддану, сумлінну працю низку працівників відзначили почесними грамотами і подяками.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Серед нагороджених Наталя Артьомова, яка в професії вже 15 років. Говорить, життєвий шлях обрала свідомо, за покликом серця.

НАТАЛЯ АРТЬОМОВА ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ НЕМИШЛЯНСЬКОГО ТЕРЦЕНТРУ
Це допомога, турбота про літніх людей. І літні люди це дуже потребують. Тому я обрала цю професію, і цим пишаюся. Під час війни наскільки складнішою стала ваша робота? – Знаєте, вона не то, що складніша стала, вона цінніша стала, бо люди ще більше потребують допомоги, ще більше потребують уваги і це, ми, як соцпрацівники, повинні обов’язково давати, допомагати, і давати цю допомогу.

Погоджується з цим і її колега зі Слобідського району Лариса Сіроштан. Говорить, попри те, що більшість людей вважає професію соцпрацівника важкою, для неї турбота про стареньких – найважливіша життєва місія.

ЛАРИСА СІРОШТАН СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК ТЕРЦЕНТРУ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ
Бо коли тебе бабулічка жде біля вікна, знаєте, перший раз як побачила, коли мене ждуть біля вікна, пока зайшла, щас знову буду плакати, дуже-дуже, ком к горлу підходе, розумієш, що тебе чекають і все.

ОСТАННІ НОВИНИ