Программу по подготовке к Евробаскету приняли в Кабмине

08.11.2013 19:48   -
Автор:

Харків – приймаюче місто. У дві тисячі дванадцятому році було європейське свято футболу, у дві тисячі п"ятнадцятому буде європейське свято баскетболу. На державному рівні вже затвердили програму з проведення чемпіонату. Вона включає в себе будівництво арен та зведення тренувальних баз.

Олексій Чубаров директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу

-Эта программа, в отличии от программы Евро-2012, она все-таки включает в себя несколько моментов, которые направлены на промоцию Украины и городов принимающих Евробаскет. Из десяти заданий программы три посвящается именно этому направлению.

Згідно цим пунктам Україну презентуватимуть за кордоном, так запрошуватимуть вболівальників приїхати на чемпіонат. Розроблять різні проморолики, влаштовуватимуть медіа-тури. Для інвесторів у державній програмі прописан важливий пункт – компенсація кредитної ставки. Також відповідно до держпрограми під час будівництва та реконструкції об"єктів до чемпіонату, створять близько десяти тисяч робочих місць. Тепер, -каже Олексій Чубаров, і Харків може затвердити вже міську програму з підготовки до Євробаскету. Її розглянуть за кілька місяців. Вона стосуватиметься різних напрямків.

Олексій Чубаров директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу

-Это развитие дорожной инфраструктуры, развитие транспортной инфраструктуры, жилищное, коммунальное хозяйство, то есть перекладка инженерных сетей, ремонт и реконструкция фасадов разных форм собственности и разной направленности.

Усі ці зміни в першу чергу торкнуться району біля "Харків-Арени", що зводиться неподолік від Палацу Спорту, і маршрутів до неї.