Програма розвитку ООН приділить особливу увагу Харкову
Під час зустрічі мера Харкова з представниками Програми розвитку ООН обговорили низку важливих питань щодо розвитку і відбудови міста. Однією з важливих тем є повернення харківського бізнесу на довоєнний рівень.
Тож відкриття грантових програм для підтримки підприємців стало б суттєвою допомогою місту, зауважив Ігор Терехов, і важливо, щоб ці проекти спрямовувались безпосередньо до Харкова.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви знаєте, що місто Харків це друге по величімісто в Україні але, на жаль, сьогодні динаміка така, що заперіод війни у нас зачинилось 20 тисяч підприємств. В той же час динаміка щодо Києва – плюс 14 тисяч. Щодо Одеси – 3 тисячі. Люди кажуть, так, будь ласка,ми хочемо повертатися до міста, але нам потрібна підтримка. Тому хочу звернутися до вас з проханням, щоб ви взяли до уваги те,що сьогодні місто Харків постраждав найбільше серед усіх міст україни.
Забезпечення сонячними панелями лікарень теж важливе питання, яке потребує участі міжнародних партнерів. Мер розповів про досвід 17-ї міської лікарні та закликав представників ПРООН долучитися до ідеї.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Поділився Ігор Терехов зі співрозмовниками і вже розробленим, першим в Україні проектом безпечного укриття, які будуватимуть у Харкові.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це сучасні укриття, які розроблені по самим жорстким нормативам, щодо обстрілу, і ми будемо будувати такі бомбосховища, в яких можуть наші школярі навчатися. Він під землею. Тут буде такий спортивний майданчик під землею буде таке укриття. І звісно, ми будемо це будувати, це перший проект, який є в Україні, якщо у вас є така можливість. тут є безбар’єрне рішення для дітей, які постраждали, вони мають інвалідність, і щоб не робити пандус, бо це дуже – пандус має бути 60 метрів, це дуже важливо, зробити такі ліфти спеціальні.
Зауважив Ігор Терехов і те, що з 1 вересня у Харкові розпочнеться комбіноване навчання школярів у приміщеннях станцій метрополітену. І там теж будуть необхідні спеціальні підіймачі для людей з обмеженими можливостями, тож підтримка міжнародних інвесторів була б доцільна і в цих питаннях.
Вислухавши пропозиції мера щодо потреб міста, представники ПРООН зауважили, що візьмуть участь у відбудові Харкова, а відразу після зустрічі відвідають Північну Салтівку, а потім інші райони, щоб на власні очі побачити весь масштаб руйнувань, які спричинили російські агресори.
ОСТАННІ НОВИНИ