Придбати генератор лише за 30 відсотків вартості – про переваги участі у відповідній міській програмі
З огляду на важку прийдешню зиму, у Харкові міська влада почала переймаєтися питанням підготовки до опалювального сезону ще на весні, шукаючи шляхи вирішення проблеми з енергозабезпеченням. Одним з напрямків є участь харків’ян у різних програмах – міжнародних, державних та міських.
Так, цього року мером було ухвалено рішення щодо відшкодування 70 відсотків вартості генераторів, придбаних ОСББ. Скориставшись такою можливістю мешканці будинку економлять значні кошти і можуть спрямувати їх на інші свої нагальні потреби, пояснює Костянтин Коротич, заступник директора департаменту ЖКГ ХМР
КОСТЯНТИН КОРОТИЧ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ХМР
І дуже важливо розуміти, що є певні механізми, як на державному, так і на міському рівні, де ви можете отримати додаткові кошти на придбання обладнання, на проведення якихось робіт. В тому числі дуже потужна програма, яка є у харківській міській раді, на співфінансування, на розвиток будинків ОСББ, ЖК та ЖБК.
Умовою для відшкодування коштів, витрачених на генератор , є придбання цього генератора, але на суму не більшу за сто тисяч. А потім вже з відповідними документами, чеками потрібно подати заявку на участь у цій міській програмі, пояснює Костянтин Коротич.
КОСТЯНТИН КОРОТИЧ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ХМР
Що необхідно, щоб отримати участь у цій програмі – перш за все треба звернутися до ЦНАП. Можно до будь-якого. Можно до найближчого в вашому районі. З необхідним пакетом документів, а саме з витягом з державного реєстру юридичних та фізичних осіб. Документом, що підтверджує право управління спільним майном, з переліком потреб, на які буде використовуватись придбаний генератор, з копією документів та гарантійного талону та копією платіжних документів, що підтверджують за яку вартість був придбаний даний генератор.
Для Харкова дуже важливо, підкреслює фахівець, щоб якомога більше будинків стали енергонезалежними, на це і спрямована програма відшкодування вартості генераторів. Діятиме програма до 2027 року, але вже сьогодні харків’яни активно беруть в ній участь, вбачаючи користь в такому доцільному і заощадливому придбанні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області усунули 10 аварій на газопроводах (фото)
- Харківські сумоїсти завоювали 9 медалей на Кубку Європи (фото)
- На Харківщині засудили колаборантку, яка працювала в окупаційній поліції
- Поліцію Харківщини очолив новий керівник
- У Харкові відновлюють асфальтобетонне покриття після обстрілу (фото)