«Прильоти» поруч. Міські комунальники відновлюють покрівлі у Київському районі (відео)

26.06.2024 18:21   -

І на одній і на іншій наразі ведуться роботи. Ці дві двоповерхівки, що у Київському районі, в процесі відновлення. Застаріле шиферне покриття дало про себе знати – під час злив вода текла струмками. Вже згодом проблема буде усунена, а замість потрісканого даху буде новий, металевий із профлиста.

ПЕТРО ВОЛОШИН ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
Перед початком поточного ремонту цих двох будинків покрівля на них була вщент зруйнована з двох причин. По-перше, через багаторазові «прильоти» поблизу цих адрес, та, по-друге, прийшла в незадовільний стан внаслідок багаторічної експлуатації. Також вийшла з ладу кроквяна система покрівлі, обрешітка, взагалі не було ніякої гідроізоляції, були зруйновані оголовки, через що було прийняте рішення про поточний ремонт покрівлі на цих будинках. Загальна площа покрівлі на цих двох будинках складає приблизно 1 000 квадратних метрів. Це також 1 000 квадратних метрів безпосередньо самої покрівлі, 1 000 квадратних метрів гідробар’єру, також обрешітки та місцями посилення кроквяної системи. Роботи на цьому будинку почалися десь приблизно місяць тому та на другому будинку – десь 2 тижні тому. Плануємо завершити роботи на обох будинках через 3 тижні. Роботи виконуються за планом та згідно наданим графікам але це дещо ускладняється погодними умовами за останній тиждень.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ПЕТРО ВОЛОШИН ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
З початку поточного року силами нашого комунального підприємства були виконані роботи на 38 багатоповерхових житлових будинках. Це те, що стосується безпосередньо ремонту покрівель. З них 12 будинків у Київському районі міста, 16 – у Немишлянському та 10 – у Салтівському. Також проводилися роботи з ремонту вхідних груп та цоколів будинків. По вхідним групам можу сказати, що було виконано 59 вхідних груп загалом у 29 житлових будинках. Також було виконано 5 цоколів та ще 5 знаходяться у роботі. Також комунальне підприємство займається аварійними заявками та виконує їх. Це ті заявки, що потребують оперативного реагування. Працюємо щоденно та без вихідних задля рідних харків’ян та рідного міста.

ОСТАННІ НОВИНИ