«Пункти Незламності», тариф на тепло – що очікує харків’ян цієї зими (відео)

27.09.2023 18:57   -

Харків активно готується до зими та можливих обстрілів російських окупантів. Виходячи із досвіду минулого року, цинічність ворога не має меж, тож місто робить все можливе, аби створити умови для проходження опалювального сезону. Також, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалено рішення розгортати «Пункти Незламності». Мер Харкова Ігор Терехов наголошує, вони будуть забезпечені всім необхідним.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми розгортаємо «Пункти Незламності». Буде прийнято відповідне рішення щодо КТЕПу: що потрібно зробити, забезпечити всім необхідним, включно і паливо, яке необхідне буде для генераторів, продуктами харчування, медикаментами. Готові всі школи, бо основне навантаження буде школи в яких розташовані будуть «Пункти Незламності». Досвід такий у нас вже певний є, тому, звісно, не все буде залежати від нас, а буде залежати від того, які будуть потужні чи не потужні обстріли, як буде збережена критична інфраструктура. Особливо це енергетична інфраструктура міста. Тому робота дуже серйозна проводиться і ми не зупиняємось.

З весни цього року міське господарство активно готувалось до початку опалювального сезону. У різних районах міста тривають перекладки мереж трубопроводів – всі комунальні підприємства працюють та забезпечують необхідні умови для проходження зими.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Що стосується підготовки до опалювального сезону, дуже серйозну роботу ми провели, дуже багато перекладок, які і зараз ще тривають. Я зранку об’їжджав ці магістральні трубопроводи, які ми плануємо і вони знаходяться на завершальній стадії виконання – що стосується теплових мереж. Водоканал дуже серйозно готується до зимового сезону. Всі інші комунальні підприємства і «Шляхрембуд», і лівневі каналізації, і «Жилкомсервіс» – всі комунальні підприємства, які у нас є і які будуть забезпечувати підготовку і проходження опалювального сезону – теж. Вони, як кажуть, в повній бойовій готовності і готові, і будуть до початку опалювального сезону на 100% готові до проведення опалювального сезону.

Ще одне питання, що обговорювали на виконкомі – це встановлення нових тарифів на теплову енергію.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Так, ми йдемо на цей крок, бо іншого в нас немає. Але ці тарифи не будуть збільшенні для населення міста. Це стосується виключно бюджетних установ і установ, які здійснюють свою господарську діяльність.

Обговорювали також і питання соціального супроводу дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Деяким малюкам надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та військової агресії. Розглядали питання і стосовно демонтажу неправильно розміщеної зовнішньої реклами, що суперечить законодавству України та правилам благоустрою Харкова. Всі питання, що стосувались комфортної життєдіяльності мегаполісу членами виконкому були підтримані одноголосно.

ОСТАННІ НОВИНИ