«Пункти Незламності» у Харкові. Чим вони облаштовані у Шевченківському та Холодногірському районах (відео)

05.10.2023 21:25   -

Вони знову запрацювали, як і раніше. З початку місяця харківські “Пункти Незламності” приймають всіх харків’ян. Усіх кому потрібна будь-яка допомога. Більшість таких пунктів знаходиться у міських навчальних закладах.

Ось наприклад, як цей, що в Шевченківському районі.

ОЛЬГА БЄЛИХ ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ (ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН)
«Пункт Незламності» працює з 26 листопада минулого року. За цей час ми пережили вже декілька блекаутів і під час них пункт приймав одночасно до 150 осіб. Приходили для того, щоб зарядити телефон, інші гаджети, попрацювати в інтернеті. Підігріти їжу, набрати кип’яченої водички, просто зігрітися. Позайматися з дітками, вчителі приходили проводити уроки і таке інше. Тобто працювали повним ходом, крім того на нашій чудовій пічці готували їжу для жителів мікрорайону. Всі умови для знаходження людей тут є. Є ліжка для діток, якщо приходять відвідувачі з дітками і вони зморюються і хочеться полежати, чи навіть поспати, є ліжка для дітей. Є ліжка для дорослих, якщо комусь зле і хочеться прилягти. Дуже багато в нас тут і посадочних місць, столи для того, щоб прийняти їжу і просто посидіти та попрацювати. Є медичний куточок, де весь час у нас працює медик, який може надати допомогу кваліфіковану. Медики працюють цілодобово, в незалежності є блекаут чи немає, бо ми тут приймаємо людей. Якщо у цьому є необхідність. Обладнано санвузлами «Пункт Незламності». Є тепла вода, якою можна помити руки та умитися. Всім цим забезпечені. Забезпечені питною водою, технічною водою. Пункт обладнаний сучасною системою вентиляції і обов’язково є генератори, які ми вмикаємо, якщо вимикається світло.

А це вже інша частина Харкова. Холодногірський район. Тут також з початку жовтня відчинили свої двері «Пункти Незламності».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЮЛІЯ ГАПЛЄВСЬКА ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ (ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН)
«Пункт Незламності» на базі нашого закладу працює з листопада 2022 року. Під час блекаутів пункт відвідували приблизно 300 – 350 чоловік за добу. Для людей у нас пункт облаштований всім необхідним. Є запас питної води, технічної води, запас палива. Працюють генератори, коли вимикається світло. Запас продуктів харчування також є. Облаштована дитяча кімната для дітей молодшого шкільного віку і для зовсім маленьких є кімната «Матері та дитини». Також у «Пункті Незламності» працює лікар, який надає необхідну допомогу і здійснюється психологічна допомога – працює психолог. Є кімната відпочинку, яка облаштована ліжками і значна кількість місць для сидіння є. Є місця для зарядки телефонів, інших гаджетів. Облаштовані ми повербанками, ліхтарі є. Є мікрохвильова піч. Тобто пункт забезпечений всім необхідним на випадок блекауту. Але, сподіваємось, що все це і залишиться в стані готовності і в Харкові буде тихо, мирно та спокійно! 

ОСТАННІ НОВИНИ