Реанімована після «прильоту». Як триває процес відновлення пошкодженої п’ятиповерхівки у Салтівському районі

14.11.2023 21:13   -

Замість суцільної діри – новий конструктив. Ця п’ятиповерхівка, що у Салтівському районі у числі реанімованих харківськими будівельниками. «Приліт» тут був досить потужний. Руйнування масштабні та найстрашніше – забрані людські життя. Ось така картина була тут раніше.

МАРІЯ ЛЕВЧУК ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
В результаті «прильоту» по цій п’ятиповерхівці були зруйновані несучі конструкції та плити перекриття до підвального приміщення. Зруйновані сходові клітини, тобто, даний будинок підлягав частковому демонтажу. Внаслідок вибуху сталася пожежа, в результаті якої згоріло два під’їзди, що призвело до додаткового порушення несучих конструкцій через значні зміни температур. Внаслідок вибуху загинуло троє людей, одна людина згоріла, двох придавило плитами.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРІЯ ЛЕВЧУК ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Для проведення демонтажних і монтажних робіт був встановлений баштовий кран. Вже відновлено цю будівлю монолітним способом, мова йде про перекриття, цегляні стіни посилені металоконструкціями, встановлені вікна. Наразі проводяться покрівельні роботи, демонтаж та монтаж місць загального користування. Роботи ще залишилось чимало, але ми прагнемо до того щоб у цей будинок повернулося життя, як це було раніше. А в наше місто, я впевнена, повернеться мир та чисте синє небо!

ОСТАННІ НОВИНИ