Реконструкція вулиці Весніна: коли завершать роботи

22.10.2022 17:42   -

Декілька місяців вулиця Весніна від узвозу в бік вулиці Сумської перекрита для транспорту через реконструкцію. Шляховики зі спецтехнікою ведуть тут комплексні роботи. Згідно проекту цей півкілометровий відрізок шляху має бути ширшим.

СЕРГІЙ ТКАЧЕНКО ВИКОНРОБ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Расширение дорожного полотна на 9 метров. Планируется шестиполосное движение. Три в одну и три в другую. С возможность расширения при подъезде к перекрёсткам для условия торможения.

За час проведення робіт з реконструкції, і це в умовах міста, яке практично щодня перебуває під обстрілами, спеціалісти не тільки розширили дорожнє полотно, щоб облаштувати додаткові смуги руху для транспорту, а й замінили всі інженерні та комунікаційні мережі.

СЕРГІЙ ТКАЧЕНКО ВИКОНРОБ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Газ, водопровод, электрокабеля так же будут заменены светофорные объекты с условиями пониженных бортов для лиц с ограниченными возможностями. Так же новые остановки, новое дорожное покрытие более уже усовершенствованное, ну и дальнейшее благоустройство всей территории.

Зараз на об’єкті шляховики стали вже до асфальтування. Протягом кількох днів, кажуть, планують достелили нижній шар дорожнього покриття. З чим увійдуть і в зимовий період.

СЕРГІЙ ТКАЧЕНКО ВИКОНРОБ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ
Общая длина составляет порядка 500 метров. Это по улице Веснина, начиная от улицы Пушкинской до улицы Алчевских. Даст это возможность более спокойного продвижения транспорта в часы пик. То есть здесь будет отсутствие пробок и скопление машин.

Для харківських водіїв цей відрізок дороги, повідомили шляховики, стане доступним вже наступного тижня.