Руйнації з першого по п’ятий поверх. У Харкові відновлюють пошкоджені будинки (відео)

13.06.2024 18:31   -

В цій жахливій історії головне одне, що всі залишились живими. А ось будинку пощастило менше. Під’їзд немов прошили величезною голкою, таке на згадку про себе залишив снаряд, що влучив у будинок. Така історія п’ятиповерхівки у Салтівському районі.

ВАДИМ МЕШКАНЕЦЬ ПОШКОДЖЕНОГО БУДИНКУ
О третій годині ночі ми прокинулися від сильного удару. Перший удар був, потім другий удар, він був більш потужніший – все було в диму, в пилюці. Ми вискочили, двері валяються, до під’їзду вибігли. Усі мешканці вибігли, із мешканців ніхто не постраждав, що дуже добре. Обрушилися сходові марші з першого до п’ятого поверху. Двері вибило також з першого по п’ятий поверх. Прилетів снаряд у кут кухні, пробив отвір і рикошетом зайшов у під’їзд, пробив майданчик на 4 поверсі та на 3 поверсі вибухнув.

ВАДИМ МЕШКАНЕЦЬ ПОШКОДЖЕНОГО БУДИНКУ
Було нерозуміння, паніки і страху ні, не встигли ще до цього дійти. Звичайно, емоції були негативні, тому що в 75 років втратити житло і залишитися без нічого – це було дуже сумно. Але зараз, коли бачимо, що будинок відновлюється, вже з’являються позитивні емоції і що скоро ми сюди заселимося і житимемо.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР ГАЩЕНКО ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
В результаті «прильоту» було зруйновано сходові марші, зовнішні панелі – все було зруйновано. Це все ми демонтували. Зараз ми все відновлюємо. Відновили сходи, сходові майданчики. Займаємось покрівлею. Потім будуть зовнішні панелі, облаштування фасаду буде. Буде утеплення, вставлені вікна. Замінені вхідні двері мешканцям, облицювання плиткою сходів, майданчиків – це те, що заплановане. Цей під’їзд зробимо краще ніж він був до руйнування.

ОСТАННІ НОВИНИ