Самооборона, ударная техника, приемы с оружием. В Харькове проходит чемпионат Нацгвардии по рукопашному бою

29.03.2018 16:48   -
Автор:
Ці чоловіки не просто спортсмени, вони вміють професійно вступити в бій та знайють прийоми зі зброєю. До Харкова з усієї України з'їхались представники Національної гвардії – на чемпіонат з рукопашного бою. Сімнадцять команд та дев'яносто учасників. Серед них Євгеній Орлов. Він у цих змаганнях участь бере вперше.
 
Євгеній Орлов учасник чемпіонату (м.Київ)
 
Спорт – це не єдина складова воїна Національної гвардії, тому це дуже важливо бути завжди у формі, підтримувати себе фізично та морально, духовно.
 
А от хто вже точно не новачок, так це Володимир Котихін. Він представляє Харків та має чимало різних титулів з єдиноборств. Каже, рукопашний бій любить фізично міцних, технічних та з великим прагненням. Проте у кожного бійця є свої секрети, але правила одні для всіх. 
 
Володимир Котихін учасник чемпіонату (м.Харків) 
 
Разрешается бить руками, ногами, разрешаются броски, болевые, удушающие, на руки, на ноги – максимально открытая техника. Ты можешь быть очень натренированным, но если ты психологически слабый, то твои приемы не помогут никому.
 
У Харкові це вже фінальний чемпіонат. Перед цим був відбір у частинах. Тож сюди вже приїхали кращі, а далі з них оберуть склад збірної Нацгвардії. 
 
Павло Пінзул учасник чемпіонату (м.Запоріжжя) 
 
У тому році я виграв, став кращим бійцем турніру. У цьому році такі ж прагнення – потрапити у збірну Національної гвардії, щоб представляти її на Кубку Президента України. 
 
Ці змагання пройдуть влітку і у них братимуть участь всі силові відомства. Рукопашний бій, каже головний суддя, це один із напрямків підготовки у Нацгвардії і навички, які потрібні на службі.
 
Сергій Лещеня начальник відділу фізичної культури та спорту ГУ Національної гвардії України, головний суддя
 
Здесь и проверка уровня физической подготовки, психологической подготовки. Потому что непосредственно именно этот вид соревнований чем важен – это подготовка индивидуальная, подготовка ближнего боя, которая необходима при выполнении боевых задач и непосредственно в зоне АТО.
Ігор Пушкарьов голова громадської організації "Східний корпус"
 
Подобные соревнования крайне необходимы, потому как они вырабатывают решительность, готовность к острым боевым действиям, которые в наше время и в нашей специфике весьма вероятны и ребята из Нацгвардии с этим сталкиваются. При выполнении боевых задач – это все крайне необходимо.