"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Самый летний десерт. Как выбрать натуральное мороженное, и как не злоупотребить любимым лакомством

Літо, спека, морозиво. Ці три слова тісно пов'язані між собою міцним логічним ланцюжком. Тож із початком літа варто згадати, як обрати справжнє морозиво, натуральне та якісне. 
 
Олена Дуліна начальник харчової лабораторії ДП "Харківстандартметрологія"
 
Я бы обратила внимание, во-первых, на хранение мороженного. В любом случае мороженное должно находиться в каких-то морозильных камерах, которые должны давать достаточно холода. То есть, вы когда открываете морозильную камеру, вы понимаете, что там холодно. Это не просто какой-то шкаф.
 
Деформований стаканчик, кристалики льоду в самому морозиві – ознаки того, що сберігалось воно у неналежних умовах. Звернути увагу, розповідають у Держстандартметрології, варто і на склад, що вказаний на обгортці. Рослинні жири, полігліцерин, тауматин та глутамат натрію в морозиві свідчать про те, що від оригінального продукту в ньому хіба що назва. Та й з якісним, натуральним продуктом, попереджають лікарі, варто бути обережними.
 
Олександр Нікіфоров лікар-отоларинголог
 
Чрезмерное его потребление, конечно, может вызвать воспаление носоглотки, глотки и непосредственно небных миндалин. Чаще всего этому подвержены люди, которые имеют уже хронические формы. То есть, это хронический тонзилит, хронический фарингит, либо которые являются носителями каких-то не очень хороших для нас бактерий.
 
Втім, зазначає Олександр Нікіфоров, поняття "надмірне вживання" для кожного визначається особисто. Хтось може не захворіти, з'ївши пів кіло холодних ласощів, для когось же достатньо буде і п'ятдесяти грам. Тож найвірніший спосіб не "підхопити" запаленняя – займатись загартовуванням власного організму. 
 
Олександр Нікіфоров лікар-отоларинголог
 
Первое что, это нужно за собой следить. Заниматься спортом. Каким? Это легкая атлетика. Она очень благотворно влияет на горло в плане того, что постоянно идет закалка верхних дыхательных путей. То есть, это не тренажерный зал, где много людей, а пробежки, прогулки по свежему воздуху. Повышается иммунная защита верхних дыхательных путей. 
 
Та й звичайні методи загартовування – контрастний душ, обливання холодною водою, впевнені лікарі, допоможуть вберегтись від літньої ангіни. Адже міцний органзім не боїться жодних хвороб. І тим більше звичайного морозива.