Ще одне місто-побратим: у Харкова з’явиться партнер з Європи

19.06.2024 14:05   -

Потреби Харкова та підтримка прифронтового міста – головні питання, що обговорили міський голова Ігор Терехов під час онлайн-зустрічі з мером французького міста Страсбург Жанною Барсегян.

Очільник мегаполіса розповів нагальні потреби Харкова та з якими викликами місто зіштовхнулося під час минулого опалювального сезону. І зараз всі комунальні служби активно готуються до зими. Мер зазначив, що міська влада займається децентралізацією систем енерго-, водо- та теплопостачання. Тож є потреби як для військових, так і для цивільних.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Що стосується військової частини, то, звісно, для нас найголовніше сьогодні закриття неба над містом і для цього ми потребуємо найсучасніших ППО. І те, що стосується цивільної підтримки – у нас попереду опалювальний сезон. І звісно сьогодні нам потрібно, переробити всю систему теплопостачання, енергопостачання і водопостачання під іншу ситуацію, яка є на сьогодні. Тому дійсно ми націлені на те, що головне для нас – це когенераційні установки, генераторні турбіни для того, щоб виробляти власне електропостачання малої потужності. Це головне.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У ході розмови Ігор Терехов також виступив з ініціативою укласти між містами договір про встановлення партнерських відносин. Своєю чергою Жанна Барсегян запропонувала розширити цю перспективу та укласти тристоронню угоду між Харковом, Страсбургом та німецьким містом Кель, яке з початку повномасштабного вторгнення рф також активно підтримує харків’ян.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я маю таку надію і впевненість, що сьогоднішня наша розмова буде імпульсом для розвитку наших взаємних стосунків. Стосунки не тільки з Страсбургом, але із німецьким містом. І будемо йти разом по шляху демократії і європейської інтеграції.

Також Жанна Барсегян зазначила, що Страсбург спробує посилити допомогу прифронтовому місту. Крім того, нещодавно французьке місто підтвердило готовність прийняти на відпочинок дітей з Харківщини.

ОСТАННІ НОВИНИ