"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

«Щоб діти залишалися в Харкові». Харківські школярі знайомляться з потужностями харківських вишів

YouTube video player

«Харківські університети – це формула вибору» 14 провідних ВИШів в рамках пізнавального проекту прогягом тижня, під час весняних канікул, демонтрують харківських школярам свої напрацювання, досягнення та свої університетські родзинки.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХМР
Ініціатором такої масштабної профорієнтаційної акції став Харківський міський голова Ігор Терехов. І за цим стоїть не просто навчання, за цим стоїть майбутнє нашого міста. Міста студентства, міста молоді, міста передових економічних, промислових, індустріальних, ІТ-технологій все це неможливо зреалізувати, якщо в місті не будуть працювати потужні виші, які підготують талановиту молодь, що залишиться в рідному місті і буде продовжувати його розбудову. Саме тому Департамент освіти Харківської міської ради спільно з університетами Харкова організував таку масштабну акцію. Зразу хочу сказати, що подібного нічого в Україні ви не зустрінете. 

Все для того, аби діти ознайомились з потужностями харківської вищої школи, а можливо, щоб згодом і зупинили свій вибір саме на якомусь з харкіських вишів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИКИТА МЕЛЬНИК ШКОЛЯР
Особисто я вже визначився зі своїм майбутнім. Я вирішив повязати своє життя з правознавчтвом. І, відповідно, в Україні. І дуже добре, що сьогодні тут відповіні факультети показали наглядно, що тут є, що вони можуть запропонувати. Ну, і приємно, що університети навіть в такий час можуть проводити такі заходи для дітей.

ВАЛЕРІЯ РИЖОВА ШКОЛЯРКА
Я дуже хочу бути освітянином і стати професором університету з англійської філології. Я обираю по всій Україні виші. Мені дуже цікаво, що мені можуть запропонувати і харківські виші. Також виші з інших куточків нашої країни. Я дивлюсь а чому саме спеціалізується виш і університет національний педагогічний харківський в якому ми сьогодні проходимо таке міні навчання мені дуже сподобалось. Я буду точно розглядати і цей університет. А також паралельно розглядаю університети інших куточків нашої країни.

НАТАЛІЯ НЕСТЕРЕНКО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ХНПУ ІМ.Г.СКОВОРОДИ
Ми готуємо не тільки вчителів,  навіть вчитель-вихователь, а й інші спеціальності, які є затребуваними. Тому сьогоднішній захід, який передбачає не тільки лекції, а передбачає насамперед інтерактивні різні форми, різні досліди, різні квести, вікторини. У нас працює, наприклад криміналістична лабораторія, археологічна лабораторія. Тобто ми даємо можливість шолярам відчути, що педагог це сучасно, що це актуально. Наші митці представили свої роботи, вчать і співати і танцювати. Сьогоднішній захід – це можливість себе прорекламувати і продемонструвати майбутні можливості учнів.

АЛІНА ЧЕРНОВА ШКОЛЯРКА
Мені дуже сподобались окуляри віртуальної реальності. Вони були надзвичайно цікавими. Особливо ця подорож в космос. Це було щось неймовірне. Наче у реальності. Я вперше ними користувалась. Це було дійсно неймовірно. Також різні двигуни. Від літаків до гелікоптерів.  Це також було дуже-дуже цікаво. Як вони працюють. Функціонують, чому метали плавляться, не плавляться і таке інше. Це дійсно захоплююче.

СТАНІСЛАВ КОЛЕСНИКОВ ШКОЛЯР
Планую, можливо ІТ-сфера, можливо літакобудування, машинобудування, і так далі. Така сфера. Здивувало дуже авіар та симулятор з літаків. Я не знав що у нас таке є. Я думав, що тільки за кордоном, в Європі, Америці. Так.

ГЕОРГІЙ ПІВЕНЬ В.О. НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ НАУ «ХАІ»
Для  багатьох дітей стоїть зараз вибір, де навчатися. Навчатися в Україні чи навчатися за кордоном. Навчатися онлайн чи навчатися офлайн, або переїжджати. Ми сьогоднішньою акцією намагались продемонструвати ось що: не дивлячись на всі важкі обстави. ни сучасного часу ми готові навчити дітей всьому тому, що самі вміємо і це зробити високоякісно і висококласно. Сьогодні вони змогли це побачити. Все те, що ми представили це переважно наші власні розробки. Тому ми б дуже хотіли, щоб діти нікуди не їхали, залишалися в Харкові.

Місцем проведення промоакції  стала харківська метрошкола. Загалом, за даними профільного департаменту, в цьому проекті задіяні 80% учнів старших класів, які наразі перебувають в Харкові. Відвідати акцію можуть абсолютно всі. Час проведення з 11 години ранку по 14 дня. Локації 4 станції  метрополітену. Деякі з  вишів цей проект реалізують у стінах свого університету. Освітня профорієнтаційна акція триватиме до 29 березня.

ОСТАННІ НОВИНИ