Штрафи за ігнорування маскового режиму планують збільшити
Кількість захворілих на коронавірусну хворобу зростає через недотримання вимог карантину. Про це заявив голова Уряду Денис Шмигаль та додав, що відповідальність за порушення маскового режиму в Україні можуть посилити.
Денис Шмигаль прем’єр-міністр України
Людям треба роз'яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів.
Очільник Уряду зазначив, що послаблення карантинних заходів суспільством сприймається як скасування карантину. Саме тому прем'єр доручив Міністерству охорони здоров'я та правоохоронцям посилити контроль за дотриманням вимог карантину. Також Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 липня.
Денис Шмигаль прем’єр-міністр України
Поки що ми бачимо незначне, але зростання кількості підтверджених хворих. Для того, щоб не допустити в певний момент експонентного зростання захворілих та перевантаження медичних закладів, треба діяти зараз.
Тим часом Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила клінічні випробування конкретного медпрепарату у лікуванні коронавірусу. Результати тестування вказаних ліків в організації назвали науковим проривом.
Тедрос Гебрейесус голова Всесвітньої організації охорони здоров’я
Всесвітня організація охорони здоров’я вітає початкові результати клінічних випробувань, проведених в Сполученому Королівстві (Великобританія), які показують, що кортикостероид може врятувати життя пацієнтів, які знаходяться в критичному стані з COVID-19.
За попередніми даними ВООЗ, серед пацієнтів, які перебувають на штучній вентиляції легень, смертність після прийому препарату знижується на одну третину. А серед пацієнтів, яким потрібен тільки кисень, на одну п’яту.
Тедрос Гебрейесус голова Всесвітньої організації охорони здоров’я
Це чудова новина, і я вітаю уряд Великобританії, Оксфордський університет і багато лікарень і пацієнтів у Великобританії, які внесли свій вклад в цей рятівний науковий прорив.
Покращення самопочуття після прийому препарату поки що спостерігалося лише у важких пацієнтів, зазначають у ВООЗ. Повну інформацію про проведені дослідження оприлюднять вже найближчим часом.