Скарги мешканців 9-типоверхівки в Індустріальному районі: куди дійшли та що далі (відео)

21.06.2024 20:37   -

З початку року вони вже оновили понад півсотні проблемних покрівель в районі. Черга дійшла і до цієї. Індустріальний район. З часом на сонці покриття на даху цієї дев’ятиповерхівки, на одному з її під’їздів, надулося та потріскалося. І як результат не виконувало своєї головної функції – захисту від опадів. Тож за роботу взялись міські покрівельники. Завдання – проблему з протіканням вирішити максимально швидко.

ІВАН КОПАЙГОРОДСЬКИЙ ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КП «ХАРКІВЖИТЛОБУД»
За даною адресою стан покриття був в незадовільному стані. При опадах заливало мешканців верхніх поверхів, тож були скарги. Підприємство відреагувало – взяло в роботу. Проводимо роботи з поточного ремонту м’якої покрівлі. Загальна площа даної покрівлі складає близько 250 квадратних метрів. Буде також ремонтуватися парапет, що пошкоджений. Буде проводитись ремонт покрівлі в два шари. Роботи почали виконувати на цьому тижні. Плануємо за сприятливих умов завершити роботи на наступному тижні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІВАН КОПАЙГОРОДСЬКИЙ ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КП «ХАРКІВЖИТЛОБУД»
Комунальне підприємство “Харківжитлобуд” щоденно проводить ремонт м’яких покрівель у рамках поточного утримання.  У рамках поточного ремонту заплановано відремонтувати понад 40 м’яких покрівель у житлових будинках міста Харкова загальною площею понад 10 000 метрів квадратних. Наразі роботи ведуться на 6 покрівлях загальною площею понад 1135 метрів квадратних. З початку цього року вже повністю завершено ремонт 11 покрівель. Також підприємство виконує ремонти покрівель машинних приміщень. Підприємство вже виконало ремонт 20 таких покрівель. Роботи продовжуються.

ОСТАННІ НОВИНИ